İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum.

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
03/03/2012 :  16:26:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam arkadaşlar.Çiğköfteciyim internette bir site yaptırmak istiyorum,böyle bir sitenin sizce yararı ne olur,kime yaptırabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
avgın
Yeni Üye

Toplam 97 yazı
05/03/2012 :  23:42:52  Alıntı
selam arkadaşım www.wepdex.com sitesini ziyaret edebilirsin
bu konuda size yardımcı olabiliriz. 5345006500
wepdex bilişim

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Memur
godsmack35
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
06/03/2012 :  00:53:09  Alıntı
merhabalar ben uzun yıllardır web tasarım ile uğraşıyorum bu alanda profesyonelim

http://www.creanow.com/

bu siteyi ziyaret ettiğinizde yapmış oldugum web sitelerini görebilirsiniz

telefon numaram 0505 355 73 40

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mcsoft
Üye

Toplam 422 yazı
06/03/2012 :  01:53:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

numaranızı gönderin görüşelim.
webmaster...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
godsmack35
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
06/03/2012 :  02:37:52  Alıntı
bu arada profilimde şehir izmir yazıyor,istanbulda ikamet ediyorum ararsanız yüzyüze görüşebiliriz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Full
Üye

Toplam 377 yazı
06/03/2012 :  10:50:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
web sitenizi biz yapabiliriz.yalnız size nasıl bir yarar sağlar kısmını konuşmalıyız.sadece tanıtım için düşünüyorsanız web sitesi işinizi görür.ama size satış anlamında tavsiyem olabilir.bilgi@fulltasarim.com msn im ekleyin görüşelim.
Full Organizasyon
Tasarım | Temin | Teknoloji Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
mecofirstclass
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/03/2012 :  12:15:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Böyle bir sitenin markalaşmak adına mutlaka faydası olur. Ancak bulunduğunuz ilde şubeleriniz var ise, evlere servis olayınız felan da varsa getirisi daha fazla olur.
Eğer internet üzerinden de sipariş almayı hedeflemiyorsanız, kurumsallık adına yine de bir site yaptırmanızda fayda var.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mobilya
murat_akkoc
Üye

Toplam 137 yazı
12/03/2012 :  15:31:47  Alıntı
(0554-845-59-39) murat temel benı arayıp profesyonel destek alabılırsın her türlü internet sitesi yapıyorum.
www.temelmedya.com
Sorular ne kadar değişirse değişsin formül hep aynıdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
omerseven
Üye

Toplam 306 yazı
12/03/2012 :  22:40:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
çiğ köfte ve site... sonuç olarak ne hedefliyorsunuz?
ben şahsen anında ulaşıp yemek isterim. adım başı var zaten. neden internetten sipariş verip sizin gelmenizi bekleyeyim. bide 2,5 lira için kurye çıkacak mı ?
size yaratıcı bi fikir gerekli.

tabi kendi markanız bayilik değil ise, bayilik vermeyi düşünüyorsanız tanıtım sitesi yapıp, fuarları gezmenizi öneririm.

Ömer SEVEN
Olur böyle şeyler.

http://omerseven.com -Şahsi bloğum.
http://kopem.org - Özel eğitimlerle kişileri yardımcı olduğumuz KOPEM
http://innope.com - İnnope Yazılım ve Ar-Ge Merkezi
Lojistik Girişimim http://kargoa.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
19/03/2012 :  00:37:39  Alıntı
bulunduğunuz muhitte oturan insanlar sosyo-ekonomik olarak hangi düzeydeler bu önemli eğitim ve gelir seviyesi yüksek bi yerde çalışıyorsanız web sitesi size sadık müşteriler kazandırabilir

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
isguc
Üye

Toplam 292 yazı
22/03/2012 :  22:32:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.sermayesizticaret.com gıt sanal magaza paketı al kurumsal paket gayet guzel ve sektorde diger firmalardan cok daha ıyı .
www.kadinforum.net

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Grafiker

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.11 saniye.
10:36:37, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım