Zararına 5 Adet Playstation3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Zararına 5 Adet Playstation3

major_yusuf
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
09/02/2012 :  10:30:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar playstation 3 salonu açmayı düşündüğüm ve dekoruna 8 bin tl masraf edip adam ettiğim iş yerine apartman sakinleri tarafından muvafakatname verilmedi. bu durumda çok çok zor durumda kaldım ve ps3.leri zararına satmaya karar verdim. ps3'ler henüz bir kez dahi çalıştırılmamıştır.
-3 adet 320 gb ps3 (oyun yüklenebilir içinde 10 oyun mevcut )
-2 adet 160 gb ps3 ( oyun yüklenebilir ve içinde 10 oyun mevcut )
kutu içerikleri: PS3 ün dışında bir adet kablosuz (DUALSHOCK3) kol ve kolu şarj etmek için usb kablosu, güç kablosu, bir adet composite görüntü/ses kablosu kullanıcı klavuzu.
(ayrıca her ps3 için HDMI kablosu ve kablolu kol vereceğim)
ilgilenenler lütfen benimle irtibata geçsin major_yusuf@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Reklam
UmT
Üye

Toplam 173 yazı
09/02/2012 :  22:40:17  Alıntı
fiyat alabilirmiyiz ürünler 0 mı ciddi alıcıyım numaranı ver ben arayım ya da sen ara 0554 523 85 28
Umut Karagöz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
major_yusuf
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
10/02/2012 :  16:35:33  Alıntı
umut bey arandı

major_yusuf
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
16/02/2012 :  10:15:10  Alıntı

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim koniks sayesinde hepsini toptan sattım

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.41 saniye.
11:48:31, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım