Organik 1. Kalite Bitki Cay Paketleme Amb. Fabrıc - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Organik 1. Kalite Bitki Cay Paketleme Amb. Fabrıc

bioprogramme
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/02/2012 :  17:27:21   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ESSELAMUNLALEYKUMCESIT
BIOPROGRAMME TUM STANDART VE ORGANIK URETIM SERTIFIKALARINA SAHIPTIR
ISO (Uluslararası Standart Organizasyon). Çay yetistirme, üretim ve satışı. urunlerin toplanma üretimi ve satışi asamalarinda

HACCP (Tehlike Analizi ve KRITIK Kontrol Noktaları ). Üretim, paketleme, depolama ve her turlu cay dağıtımı.
HACCP, gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının (personel hijyeni, ekipman hijyeni...

Sirketimiz BIOPROGRAMME Bulgaristanin Daglari ve Hindistanin Seylan bolgesinde yetisen bitkileri hammadde olarak kullanir ve BIOPROGRAMME Organik urunleri yetistirip satan firma olarak Turkiyemize en guzelini sunarak piyasaya urun kalitesini arttirici rekabet sunmakta ve en iyisini sizlerle paylasma niyetindedir BIOPROGRAMME Urunleri kalitesi Dünyaca ünlüdür ve şirketimiz AB ülkelerine gidilerek daha büyük bir pazara hitap etmektedir Urunlerimize kisa zaman icinde Turkiye pazarinda hak ettigi degerin gosterilecegine inaniyoruz Sirketimiz HALKIMIZIN EN IYISINI en uygun fiyatlara her kardesimizin tuketebilmesini hedeflemektedir Endüstrisinde en son teknolojiyle calisan paketleme ve ambalajlama makinalariyla hijyenik olarak surekli calisma alanlari ve calisanlariyla dogal ortamlarinda yetisen urunlerin Organik olarak TURKIYE VE TURK ISLAM TOPLULUGU ULKELERINDE Toptan satisini gerceklestirmek istiyoruz ve bu geldigimiz son asamada piyasa arastirmalari ve pazarin guclu toptancilari tarafindan desteklenen sirketimiz yatirimini Marmara bolgesinde ilk etapta kurulmasi planlanan Paketleme ve Ambalajlama Tesisi ile adimini Turkiyeye atmak istemektedir.Reklam giderleride hesaplanirsa ve fiyatlamiz sektorun kimyevi uretim yapan firmalariyla rahatlikla rekabet edececek konumdadir ALLAH herseyin Hayirlisini versin.
Tum Ürünlerimizin sahip oldugu sertifikalar
ISO 9001-2008
#1053;#1040;#1057;#1057;#1056;
BIO(#1054;RGANIK)
USDA
ULUSLARASI Organik Program
NOP
ve KOSHER SERTIFIKALARI bulunmaktadir
Dunya ve Avrupa standartlarinda tum sertifikalara sahiptir Organik bitki ve Yaglar ve besin takviyeleridir Is alanimiz

Bilginize sadece kredi kullanacak kisiyle ortaklik yapmak istemiyoruz Helal kazanip emeginin karsiligini almayi seven dunya ihtiraslarindan kurtulmus.
insani ALLAH icin seven ve bir kac kisiye vesile olabilirmiyiz gayesi guden tum kardeslerimiz irtibata gecebilir Urunler hakkinda bilgi alabillirsiniz
istegimiz tek ortakla calismaktir Sadece bir kisiye yuzde 26 hisse verilecektir karsiligi 115 bin EURO dur
Sektorde ilkleri baslatanlar kazancli cikarlar Bu isi size sunmamizdaki gaye en iyisini en iyi zamanda yapabilmek
gerekli bilgileri verdigime inaniyor arastirmalarinizi yapabilirsiniz bitkisel cay yag ve ham bitki yani Aktarlarin sattigi bitkilerin yillik ne kadar ton oldugunu bulabilirsiniz Pazarimiz mevcuttur simdiden misir carsisinda ve istocta gerekli tum detaylar aktarilir genis tutamayacagim daha fazla
tesekkurler

Telefon
+90 5066125381
Bioprogramme Organik

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Kimyager

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.02 saniye.
02:00:24, 6 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım