Herşey Tamam Tek Sorun Adam Akıllı Ürün Yok ! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Herşey Tamam Tek Sorun Adam Akıllı Ürün Yok !

deeparanoya
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
05/02/2012 :  13:27:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Değerli Koniks Üyeleri
Yaklaşık 4 senedir web ortamında siteler genellikle e-ticaret sektörünü araştırıyorum.Yeterli derecede GSEO bilgisine sahibim ayrıca Yazılım Alanında Profesyonel denilecek kadar bilgiliyim(asp,php,sql,ajax,c#,asp.net).

GSEO=Google Arama Motoru Optimizasyonu
Google'da bir kelimede en üst sıralara bir veya 2 ay gibi sürelerde kelime rekabetine göre ilk sıralarda sitemi gösterebilirim.Eğer rekabet çok ise kesin olarak ilk sayfada gösterebilirim.

Google Adwords=Google Adwords Reklamcılık ile en düşük maliyetlerde mesela hiç reklam rekabeti olmayan bir kelimede siteme günlük 1000 ziyaretçiyi 10 TL gibi cüzi bir miktarda hiç sahte tıklama yaptırmadan tamamen organik olarak siteme çekebilirim.

Ödemeler=Sorunsuz olarak paypal ile kredi kartlarına ödeme alabilirim.Müşterilerin paypal hesabı olmadan

Fakat korkuyorum büyük bir bir e-ticaret sitesi kurmaya ürün tedarikçi firmalara güvenemiyorum. Home ofis çalışıp stok tutmadan alıp satmak istiyorum. Fakat
Dropshipping'te adam akıllı bir firma yok.Ürünler ya geç gidiyor yada stok yok.Müşteriler sonra sitemi kötü tanımaya başlıyorlar milletin gözünde sahteci dolandırıcı gibi sıfatlarla ön planda oluyoruz başka insanların hakkına girmeye yoktan yere küfür veya hakaret içerikli mesajlarla karşılıyor.Haklılarda onlar tedarikçi firmayı tanımıyor beni tanıyorlar.

Arkadaşlar lütfen güzel bir firma önerin onla başlıyayım hem onlarda büyük paralar kazansın bende kazanıyım.
Kullandığınız gerçekten tavsiye ettiğiniz ürün çeşitliliği çok olan bir FİRMA var mı ?

Para Kazanmak Herkesin Hayali Fakat Önemli Olan Nasıl Kazandığın

Yerleşim : Türkiye / İstanbuş  |  Meslek : Memur
navigatör
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
05/02/2012 :  22:32:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
konuyla ilgili size mesaj gönderdim.
syg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Çevirmen
fatihfidan
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
05/02/2012 :  22:50:00  Alıntı
türklerle zor
adam gibi adam FATIH FIDAN

Yerleşim : ALMANYA / Bremen  |  Meslek : Serbest meslek
nurhansoylu
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
10/02/2012 :  19:45:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

İnternet veya diğer satışlarınız için ayakkabı tedariği yapıyoruz. Sitenizi sistemimize entegre ederek XML kodlarımızı paylaşıyoruz. Böylece siz stok derdinden ve ayakkabı satın alma maliyetinden kurtuluyorsunuz. Yüzlerce model ayakkabımızı sisteminize entegre ederek maliyetsiz gelir elde edebilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.
www.ayakkabixml.com
ayakkabixml.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
nurhansoylu
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/02/2012 :  18:43:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İnternet veya diğer satışlarınız için ayakkabı tedariği yapıyoruz. Sitenizi sistemimize entegre ederek XML kodlarımızı paylaşıyoruz. Böylece siz stok derdinden ve ayakkabı satın alma maliyetinden kurtuluyorsunuz. Yüzlerce model ayakkabımızı sisteminize entegre ederek maliyetsiz gelir elde edebilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.
www.ayakkabixml.com bilgi@ayakkabixml.com
ayakkabixml.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
emzar45
Üye

Toplam 920 yazı
11/02/2012 :  20:57:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhabalar arkadaşım.
benim web adresimi inceleyın..
www.granitsanat.com
veya facebook:Granit Sanat Emzar Nebieridze
ben açik soyleyeceğim arkadaşım. ben kazanirsam sen de kazanirsin..:) kesin ve net...
cep:05427672476 görüşelım...
saygilarimla ...
YAŞAMAK İÇİN SAVAŞ,SAVAŞMAK İÇİN YAŞA...
TİCARET! Cesaret, Sermaye, Azim, Güven ve Sabir işidir.
Birlik ve ilkler daima kazanır.

http://granitsanat.com
https://www.facebook.com/granitsanat
http://engramac.com
email:granitsanat@hotmail.com
05427672476

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.09 saniye.
17:54:36, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım