Ortaklık Teklifi (www. Markasell. Com) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ortaklık Teklifi (www. Markasell. Com)

cankardegroup
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
24/01/2012 :  22:51:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,
Bende e-ticaretin geleceğin ve ticaretin parlayan yıldızı olacağını düşünenlerdenim. Bu düşünceye yaklaşık 6-7 yıldır sahibim. E-ticaret önümüzdeki süreçte çok daha gelişecektir. Bende geçtiğimiz yıl içerisinde WWW.MARKASELL.COM isimli web sitesini hayata geçirdim. Web sitesinde Şırnaktan, Artvine buna İstanbul, İzmir gibi illerde dahil olmak üzere birçok ile satışlar gerçekleştirdim. Gerçekleştirmeye de devam ediyorum. Web sitemi çok daha iyi yerlere taşımak, ticaret potansiyelimi artırmak istiyorum. Ancak kendi imkanlarımla bir yere kadar. Bundan dolayı e-ticarete girmeyi düşünen, yeni fikirleri ve sermayesi olan arkadaşlarla ortaklıklara açığım. Kurulacak ortaklıkta her şey şeffaf olacak,gelir gider kazanç vs. Bu şekilde e-ticaret işi yapamayı düşünen dürüst ve ciddi arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler. mail adresim info@markasell.com Ciddi arkadaşlarla türkiyenin hangi şehri olursa olsun yüz yüze de görüşme yapabilirim.
Alışveriş yaptığınız mağazaların kirasını ödemekten vazgeçin!!!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
fırsat kapıları

Üye

Toplam 190 yazı
24/01/2012 :  23:40:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Güzel Fikir Ama nasıl bir ortaklık ola bilir diye düşünüyorum

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
muhendis7373
Üye

Toplam 143 yazı
24/01/2012 :  23:49:39  Alıntı
merhabalar arkadaşım ben yazılımcıyım, PHP Coderim. neyse aynı zamanda ticaret adamıyım, Ankaradayım, siz işinizi ne tarz bir gelişim içerisine sokmak istiyorsunuz, ortaklık derken, ürün çeşidini mi artırmak, yoksa sitenin hit olmasınımı sağlamak istiyorsunuz? Bu arada size yardımcı olabilmem için sitenizin sayaç bilgileri nedir? bunu özel mesaj olarak atabilir misiniz? şimdi mesela ben ankara'dayım, örneğin ortaklaşa birşeyler yapalım dedik, bu nasıl olabilir, şimdi ben Ankara'daki ürünü senin sitende satmaya kalksam, o zaman kontrol paneli ortak kullanmak gerekir, siz masraflardan bahsetmişsiniz mesela, kargo belirli bir satışın katosına göre alıcıya yada satıcıya ait olur. Bir de arkadaşım ben size şunu söyleyim mesela örnek beni al, ankaradayım, ben sana şunu da satalım dedim ürün bende ankarada sen siteden sattın birisine nasıl olacak, para senin hesabına yatacak, ben seni tanımıyorum, paramı ben nasıl alacam, satılan ürünü hemen kargoya vermen gerekecek, nasıl olacak ben sana mı, müşteriye mi gönderecem, hadi müşteri kapıda ödeme yapacam derse, ve yanlış adres verdi diyelim kargocu gitti o adreste öyle birisi yok, kargocu bu kez gitti geri geldi parasını benden ister bu nasıl olacak, bu iş detaylı siz bana yazarsanız düşüncelerinizi yardımcı olmaya çalışırım

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
fırsat kapıları

Üye

Toplam 190 yazı
24/01/2012 :  23:55:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Benim Çekincelerimde bu sebepler ya İşte bu arada www.gittibitecek.com sitem ama ilgilenmiyorum yeni actım sanal pos şart onun için biraz zamana ihtiyac var
yani şuan beklemedeyim

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
girisimci41
Üye

Toplam 305 yazı
25/01/2012 :  11:18:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - fırsat kapıları
Benim Çekincelerimde bu sebepler ya İşte bu arada www.gittibitecek.com sitem ama ilgilenmiyorum yeni actım sanal pos şart onun için biraz zamana ihtiyac var
yani şuan beklemedeyim

Sizin siteniz daha profesyonel gözüküyor. Domaininiz de güzel. Bence biraz reklam ve uğraşla birşeyler olabilir. Bende böyle birşey düşünüyorum. Web Sitenizin gibi bir sitenin maliyeti ne kadardır?
Ticaretin sadece iki basit işlevi vardır: pazarlama ve yenilik
Peter F Drucker

girisimci41@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Emlakçı

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.91 saniye.
00:54:38, 7 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım