Irmak_ - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Irmak_

deniz_ırmak_18
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/01/2008 :  20:44:27 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ya arkadaslar herkez aynı syeleri soyluyo bi daha soyluyo ama kimse cevaplamıyo biri cevaplarmı ya ben ne yapcam :)valla uyuz oldum arkadaslar ne yapıyım ben biri cevaplasın o kadar kazanan var madem niye kazanan hiç bişey yazmıyo bu siteyede kafası bulann yazıyo ya
ırmak

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
kasımaktaş
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
13/02/2008 :  12:46:25  Alıntı
CANIM KARDEŞİM SİNİRLENMENDE HAKLISIN
AMA ŞUNU UNUTMA EN KARLI İŞ NE OLURSA OLSUN İSTERSEN YÜZDE BİN KAZAN AMA EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİYİ MEMNUN ETMEK SENİN PAZARLAMA İSTEĞİN NE İŞ YAPTIĞIN ÖNEMLİ DEİL SADECE PAZARLAMA İSTEĞİ AMA EN KARLI İŞ ŞU ANDA HAYVANCILIKTA BİLGİNE ALLAH DAİMA YANINDA OLSUN
kasımaktaş

Yerleşim : Türkiye / Yozgat  |  Meslek : Diğer
niyaiz
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
13/02/2008 :  15:13:26  Alıntı
neyi napcan ırmak .
nyz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
13/02/2008 :  19:55:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Kasım aktaş hayvancılıkta mı iş var. İstanbulda bu işi büyük yapanların kaç tanesi battı son 2 ayda biliyormusun.
Kazanan anlatmaz, kazanmak isteyen sorar doğru düzgün cevap alamaz.

Arkadaşlar krizdeyiz. Bir çin atasözü der ki ; her kriz bir fırsattır.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
kasif
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
14/02/2008 :  08:22:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - rterzioglu

Arkadaşlar krizdeyiz. Bir çin atasözü der ki ; her kriz bir fırsattır.

Merhaba,

Bu konuyu biraz daha açmanızı rica edebilir miyim?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
kasımaktaş
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
14/02/2008 :  11:59:26  Alıntı
SYN TERZİOĞLU BENDE BATMAK ÜZEREYİM AMA ŞUNU SÖYLEYİM BEN KENDİ ELLERİMLE BATTIM KİMSE PİYASA ŞARTLARINDAN BATMA ZHERKESİN KENDİ ELİNDE OLAN BİŞEY SAYGILARIMLA İNSAN EKTİĞİNİ BİÇER
kasımaktaş

Yerleşim : Türkiye / Yozgat  |  Meslek : Diğer
kasif
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
15/02/2008 :  08:19:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kasımaktaş
SYN TERZİOĞLU BENDE BATMAK ÜZEREYİM AMA ŞUNU SÖYLEYİM BEN KENDİ ELLERİMLE BATTIM KİMSE PİYASA ŞARTLARINDAN BATMA ZHERKESİN KENDİ ELİNDE OLAN BİŞEY SAYGILARIMLA İNSAN EKTİĞİNİ BİÇER

Kasım bey yaptığınız veya başınıza gelen hata neydi. Bence bunu burada paylaşmanız bizler için çok önemli bir tecrübe olur düşüncesindeyim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ramazan_00_49@h
otmail.com

Yeni Üye

Toplam 43 yazı
22/02/2008 :  17:21:58  Alıntı
ya ırmak ne yapmak istiyon soylemeişsin

Yerleşim : Türkiye / Muş  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4 saniye.
13:13:51, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım