İş Fikirleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Fikirleri

elzemm
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/01/2008 :  16:10:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba arkadaşlar.muğla üniversitesinde okumaktayım ve muğla da bi arkadaşımla iş kurmak istiyorum.0 dan 5 bin ytl ye kadar sermaye ile kurulabilecek iş fikirlerinizi bekliyorum .
teşekkürler
adem

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Öğrenci
elzemm
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/01/2008 :  17:37:12  Alıntı
muğlada belli bi çecremiz var
adem

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
18/01/2008 :  12:16:08  Alıntı
Bende afyon'da pazarlama okuyorum.Size E-ticareti önerebilirim.Başta küçükten başlarsınız sonra büyütürsünüz.İşiniz bilgisayar başında olacak çoğunlukla.keyifli ve kazançlı biriş ancak ne satacağınızı iyi araştırın.Başarılar
AllesVeRlOrEn

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
18/01/2008 :  12:19:23  Alıntı

Başka bir siteden dükkan açın.Fiyatlar ahım şahım bişey değil.İyi bir ürün karması geliştirin.Elektronik üzerine olabilir.Bu işi başlangıçta 5000ytl'ye kolaylıkla yaparsınız.Kazandıkça ürünlerinizi çoğaltırsınız.Pişman olmazsınız ama iyi bir araştırın
AllesVeRlOrEn

n/a
silindi

Toplam 36 yazı
18/01/2008 :  14:04:29  Alıntı
merhaba arkadaşım bu iş dünya var oldukca teknoloji geliştikce ilerleyen bir sektör yani ucu bucağı yok ilk etapda ekipman ve hammadde alımın için 30,35 bin ytl gerekli

Yerleşim :
n/a
silindi

Toplam 36 yazı
18/01/2008 :  14:22:42  Alıntı
arkadaşın elektronik fikride hoş ama ürünler pahalı olduğundan dükkan bomboş görünür işlek bir caddede özellikle ön cephesi geniş olan bir dükkan tut temizlik ürünleri satan bir yer aç vadeli mal da alabilirsin oun yanısıra plastik ve oyuncakda koyabilirsin önümüz bahar hanımlar temizlikde çocuklar dışarda oyuncaklar yenilenecek nasıl

Yerleşim :
elzemm
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
18/01/2008 :  15:49:54  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - AllesVerloren
Bende afyon'da pazarlama okuyorum.Size E-ticareti önerebilirim.Başta küçükten başlarsınız sonra büyütürsünüz.İşiniz bilgisayar başında olacak çoğunlukla.keyifli ve kazançlı biriş ancak ne satacağınızı iyi araştırın.Başarılar

teşekkür ederim .acaba bu konuyu biraz açabilirmisin bana.teşekkürler
adem

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
19/01/2008 :  15:20:24  Alıntı
sudamlasının dediği kadar pahalı bişey değil.30000-35000 gibi bir tutar değil.Gittigidiyor'da 100,250ve 1000 ürün gergilemeli dükkanlar var.Fiyatları gayet makul.Araştır sende görürsün.Vergilendirmeyi onlar sağlıyor.Ürünleride B2B statüsündeki siteler var.Ordan daha ucuza bulabilirsin.Hangi ürünleri satacağın sana bağlı.İstersen amerika'dan bir örnek vereyim.dünyanın en büyük 2.el internet perakendecisi olan eBAY'ın tedarikçisi olan ısolt ıt adlı bir şirket var.Mesela bir kişi bunların temsilciliğini alıyor dükkan açıyor çevresinden ikinci el ürünlerini satmak isteyen kişiler bu dükkanlara ürünlerini bırakıyor bunlarda satıyor.ya komisyon alıyor yada kelepir fiyata alıyor kar marjını koyuyor satıyor.Senin yapacağın iş biraz daha aküçük ölçekli bir iş.İllaki elektronik aletler satmana gerek yok.Giyim sat.bir sürü ürün var.5000 ytl sermayemiz var demişsin.500 liraya ürün al küçük bir dükkan kirala fotolarını çek yayımla.Eğer ürünleri zamanında kargoya verirseniz sizin hakkınızda daha iyi yorum yazılır müşterileriniz tarafından bu da kulaktan kulağa pazarlama dediğimiz bir çeşit pazarlamanın farklı versiyonu.Yani siz iyi hizmet ederseniz sizin reklamınızı zaten müşterileriniz yapıyor.Birde gönderdiğinzi ürünün yanına bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz dediğin zaman.Müşterinizin duygularınız okşarsın.Beni ciddiye al pazarlama bölümü öğrencisiyim.Su damlasının dediği şey direk şirket olarak internet perakendeciliği yapmak.Eğer Öyle bişey düşünüyorsanız o size kuruluş aşamasında 100000-150000 ytl gibi bir tutara patlar siz ufaktan başlayın.saygılar
AllesVeRlOrEn

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
19/01/2008 :  15:25:32  Alıntı
ayrıca artık yavaş yavaş tüketiciler internet'e yönelecekler.Geleceği parlak bir sektör.Şimdi öğrenciyim şuan yapamıyorum.Ama mezun olunca bu işi yapacağım hatta gittigidiyord dükkanı olanlardan fikir alabilirsin.Eğer bu işi ciddi alıp uygularsanız planlı giderseniz başarırsınız
AllesVeRlOrEn

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
20/01/2008 :  13:41:00  Alıntı
ayrıc perkendecilite hammadde diye bişey yoktur.Mamul satarsın üretim yoktur.
AllesVeRlOrEn

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
20/01/2008 :  13:43:23  Alıntı
Ayrıca size Forex piyasasınıdaa önerebilirim.Eğer risk alma imkanınız varsa.Ufak bir bilgi bu piyasa durmak diye bişey yoktur günün 24 saati para kazanabilirsin
AllesVeRlOrEn

EMİR
Üye

Toplam 124 yazı
21/01/2008 :  13:55:48  Alıntı
5000YTL çok az
BİLEM

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
25/01/2008 :  17:27:24  Alıntı
Burada biri beni anlıyor muuuuuuu?
AllesVeRlOrEn

AllesVerloren
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
25/01/2008 :  17:29:37  Alıntı
Ben size gidin yepyeni bir site açın sonra sanal pos aracılığı ile satış yapın demiyorum ki.Dükkan kiralıyacaksın 5000 YTL az ise o zaman biri bana açıklayabilir mi benim kuzenim nasıl 100 ytl ile başlayıp şimdi ayda 1800 YTL ciro elde ediyor.????????????
AllesVeRlOrEn

_DaNGeR_
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/01/2008 :  21:41:06  Alıntı
AllesVerloren
arkadasımız bu konuda haklı

cok cesıtlı ısler var internet uzerınden benım bır arkadasımda sehır ıcı ıcın sanal market actı 7/24 acık bır yer adamın bır ıhtıyacı oluyor ınternet uzerınden sıparısını verıyor ve sıparıs normal olarak bıraz daha pahalı gonderıyor arkadasım cunku belırlı saate ıstıyorlar gece gunduz belı olmuyor 3 kısı calısıyorlar bırısı sparisleri teslım edıyor diger ıkısıde 12 ser saat pc basında kalıyorlar
evlere teslım oldugu ıcın atıyorum bır cıkolata markere 1 ylt ıse onlarada 1.10 ytl olarak ve kendılerı sermaye bıle koymuyorlar 24 saat acık yerler var oradan her turlu seyı temın edıyorlar alıyorlar satıyorlar ve bu ıste gecımlerını saglıyorlar her turlu satıs yapıyorlar msn adresımı eklersenız genıs bılgı vere bılırım
Y a s a m

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Serbest meslek
tarkanex
Yenilikçi İyi Yazar

Toplam 339 yazı
02/02/2008 :  12:10:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
5000 ytlye 1 milyonlukçu aç bence hem ürün yelpazesi geniş hemde zarar etmezsin .hatta ürünlerin bir kısmınıda veresiye ilede alabilirsin bence bu iş uymaz dersen köfteci dükkanı aç bu tutar tüketimdede çok büyük bir potansiyel var...
tarkan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.41 saniye.
00:03:53, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım