Nişanlım İş Bulamıyor!. . . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nişanlım İş Bulamıyor!. . . .

aysukizil
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/06/2011 :  17:12:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar yeni mezn olanlar nasıl iş bulacaklar. Hadi ben buldum ama türkiye'de bayanların iş bulduğu kadar çabuk erkekler iş bulamıyor. Çoğu ilana bakıyoruz. Ya ingilizce yada 3 sene tecrübe arıyorlar hiç almıyorsunuzki insanlar tecrübe edinsin. Mesela nişanlım'da benim gibi iktisat mezunu kapitalizm ülkemizde alabildiğince hissediliyor. Neler yapılabilir???

Şimdiden teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Doktor
painkiller97
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/06/2011 :  23:47:37  Alıntı
aslında bunu 7 saat önce cevaplamış olmalıydı sandıkta.
iktisat mezunu ise kpss ye girecek veya 2 yabancı dil bilip dikkatini çekerim 2 yabancı dil ve yüksek lisans yapacak.
ben çok iyi ingilizce biliyorum 6 sene yöneticilik kariyerim var ve işsizim var gerisini sen düşün. sermaye ve kapital..

Yerleşim : Türkiye / Bodrum  |  Meslek : Yöneticilik
exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
13/06/2011 :  00:11:25  Alıntı
Aysu Hanım,

2 yabancı dili mükemmel bilen ve en az 3 yıllık piyasa tecrübesi olan insanlar da işsiz.
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
ttr911
Üye

Toplam 305 yazı
13/06/2011 :  09:19:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

halk yıne secımını yaptı her 2 den 1ı halınden memnun demekkı, aysu hanım torpıl bulmaya calısn yada kpss denen sınava yogunlasın anca oyle ıs bulabılır.
Hediyelik Lezzetler - Cezerye, Kerebiç ve Lokum Çeşitleri
www.hediyeliklezzetler.com
Hızlı, kaliteli, online sipariş.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
Kafkaskartalı
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
18/06/2011 :  23:41:05  Alıntı
Ersağı araştırın,dünya ekolojik temizleyicilere koşuyor.(sp.no 265701)

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
18/06/2011 :  23:59:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosyal danışmanlık kursunu bitirip SGK nın karşına kocaman tabelalı bir büro açsın.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.28 saniye.
01:58:38, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım