Yeni Web Sitesi Yapımı İçin Teklif - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Web Sitesi Yapımı İçin Teklif

zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
27/05/2011 :  17:26:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

site özellikleri
5gb alanı olacak
ben kendı bılgısayarımdan siteye (word-pdf-excel vs..) formatlarında dokumanlar ve mp3-waw formatında arşiv yuleyeceğim siteye giren herkez bu dökümanları ve ses arşivlerini dilediği gibi indirebilecek
ayrıca siteye girdiğinde benım yuklediğim mp3leri durmadan devamlı dınleyebılecek
yukledıyım dokumanlar yazar ve kıtap adları olarak ıkı kategorıde ayrılacak ısteyen ıstedeği yazarın kıtabını ındırecek ısteyen ıse kıtap ısmınden hareket ederek ıstedığı kitabı ındırecek.
ayrıca tanımlaycağım bır word dosyasından da hergun otomatık olarak bır paragrafı ana sayfada yayınlayacak(hergun ayrı bır paragraf)
sitenın özetı bu
çok detaylı bır tasarım çalışmasına gerek yok basit ve sade hızlı bır sıte olsun yeter.

bir önceki sitemi saolsunkoniksden tanıstığım fikri bey yaptı herkeze de tavsiye ederim kendisini

saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
xenedia
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
28/05/2011 :  00:12:14  Alıntı
selamlar,

böyle bir sistem için sizin düşündüğünüz ücret nedir? sonrasında word excel vs her türlü dökümanı yüklemek yerine bunları pdf e çevirip tek bir format yüklemek bence daha mantıklı. çünkü böyle olursa google documents da olduğu gibi pdf dökümanı flash olarak gösterip indirmeden okuma imkanı olabilir. çünkü bir çok makinada word, excel hatta pdf reader bile olmayabilir. bunun için flash (swf) iyi bir alternatiftir.

mp3 olayına gelince rastgele bir şarkı yada kullanıcının belirlediği bir playlist çalınabilir. playlist için fizzy mantığı kullanılabilir. üyelik ve şarkı listesinden playlist oluşturma gibi.

ayrıca projede hosting ve kime ait olacak? çünkü sözü geçen site için yüksek bant genişliği ve hızlı bir iss tercih edilmelidir ki bunlarda oldukça pahalı olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Mühendis
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
28/05/2011 :  05:56:35  Alıntı
ben sıtede kıtap okuyabıleceklerını zannetmıyorum cunku kıtaplar genelde 100 sayfa uzerı ındırsın evınde ıstedıyı zaman okusun sıteye gıren mp3
sitede devamlı çalacak olan mp3 sadece tek bır parça yanı play lıst fılan olusturulmasına gerek yok
hosting domain fılan hersey siteyi yapana ait ben sıte için tek kısıye odeme yaparım ordan hosting al domain al gibi uğrasamam
butceye gerek yok en dusuk fıyatı verene sıte yaptırılacak su an için en dusuk teklıf 225 tl.
saygılarımla

gemius
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
28/05/2011 :  12:31:57  Alıntı

Mp3 ve EBook olayı Warez'e girecek ve yasal sorumluluklarınız olacaktır. Bu konuyu da düşündünüz mü?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
28/05/2011 :  15:17:58  Alıntı
sıkıntı yok o konularda

Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
28/05/2011 :  23:01:56  Alıntı
Bora bey şunu belirteyim.
İndirme için sunucuya ne çeşit dosya atarsanız atın.
bunlar mutlaka sıkıştırılmış (rar veya zip) olmalıdır.
Aksi halde çok parçalı bir nesne indirmek için part1-part2 gibi birsürü link girmek gerekebilir.
Ayrıca sıkıştırılmamış dosyalar sizin bant genişliğinizi yer.
Bahsi geçen 5 GB alan için bant genişliği 15 GB tır.
İyi çalışmalar.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
Mehmet Uslu
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
28/05/2011 :  23:24:51  Alıntı
Merhaba, bora bey atmış olduğunuz mail'e dönüş yaptım.

iyi çalışmalar.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mobilya
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
29/05/2011 :  05:55:11  Alıntı
ilgilenen herkeze ayrı ayrı teşekkür ederim.tekliflerin toplanması devam etmekte

Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
15/02/2012 :  07:54:48  Alıntı
Profesyonel anlamda istediğiniz şekilde / Alanda kullana bileceğiniz Yönetile bilir Full Ajaxlı Admin Panelli Web sitesi + Limitsiz Hosting + Limitsiz Trafik (Multi-Platform Cloud Hosting) Yani İster Windows İsterseniz Linux Host olarak kullana bilme özelliği..

Windows ya da Linux Fark etmez.
Uygulamanızı barındırmak istediğiniz platformu, dağınık yapıda bulunan aktif web sunucuları arasından siz seçersiniz. Bu web sunucuları güncel Windows yada Linux sürümleri olabileceği gibi, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır edilmiş daha önceki sürümlerde olabilir.
Yada bugün Windows ortamında barındırdığınız web sitenizi yarın kendiniz Linux ortamına geçirebilirsiniz.
Multi-Platform Cloud Hosting sisteminde hepsi mümkün.

Fiyat = 500 TL

Not: Konu üzerinden 8 ay geçmiş fakat diğer kardeşlerimizinde faydalanmalarını sağlamak amaçlı yazılmıştır..

İrtibat Tel: 0535 645 53 45
İlime susadım...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.56 saniye.
12:06:40, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım