Üzerinde Durulması Gereken Yeni İş Kolları - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Üzerinde Durulması Gereken Yeni İş Kolları


exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
21/05/2011 :  10:28:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz AlıntıFikir amacı dışında gerçekten satılması rahat olan ve mal sahibine emeğinin karşılığını fazlasıyla verecek olan işler.


1.Mersinbalığı yetiştiriciliği ( havyar bu balıktan elde ediliyor ve oldukça pahalı bir yiyecek.balığın kendi eti de pahalıdır.)

2.Boer keçisi ( damızlık keçidir ve kırmızı et ihtiyacına yöneliktir ).

3.Mavi Yengeç üreticiliği ( bu yengecin etinin kilosu 70 dolar ).Bunlar pazarda müşterisi her zaman hazır olan faaliyetlerdir.
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat

1.64 saniye.
19:03:59, 28 Kasım 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım