Risksiz Toptan Satış Ve Yeni Müşteri Bulma - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Risksiz Toptan Satış Ve Yeni Müşteri Bulma
 2 

bigbang27
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
27/04/2011 :  14:00:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selam arkadaşlar ben yeni bir firma kurdum toptan gıda ürünleri satışı ve tedarikçiliği
bazı konularda fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var ..
1-yeni müşteri nasıl bulabilirim yani benim satacağım ürünü zaten benden önce bir yerlerden alıyordur muhtemelen bu gibi müşterilere ben nasıl mal veebilirim.
2-diyelimki mal verme konusunda ikna oldu paramı kaptırmayacak şekilde nasıl bir yol izleyebilirim yani risksiz garantili satış ..
3-pazarda kendime nasıl yer bulabilirim.
4-ürünlerimi nasıl tanıtabilirim gibi birçok sorular var kafamda lütfen bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..iyi çalışmalar
sevgilerimle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
arforg
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
18/12/2015 :  17:03:52  Alıntı
Ürün tanıtma sorunuza boş vakitlerinizde uygulayabileceğiniz önerilerle cevap vermek istiyorum. Tanıtım sürecinin mesai saati yoktur. Sosyal medyayı firmanızın adıyla kullanın; kendinizi tanıtın. Günlük iş hayatınızdan ilgi çekici fotoğraflar paylaşın. Bulunduğunuz forumlarda email bölümünde firmanızın adına açtığınız e posta adresini kullanın. Bulunduğunuz şehrin kurumsal, topluluk ya da bireysel sosyal medya hesaplarını firma hesabınızla takip edin. Uzun vadede güven telkin edecek izler önemli :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
taskinticaret
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
18/12/2015 :  22:17:04  Alıntı
peşin çalışarak mal satmak biraz zor.. ama cariye limit koyabilirsin örnek 200 liradan sonra mal veremem beni aşıyo dersin anlayışla karşılarsa iyi karşılamazsa mal vermezsin olur biter :))

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hakanhassan
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
25/12/2015 :  21:08:26  Alıntı

Konu açılalı çok uzun zaman olmuş ancak ,Marmara bölgesinde (İstanbul,Bursa,Yalova,Balıkesir, Çanakkale,Eskişehir,Bilecik, Afyon ve Kütahya)satış yöneticiliği(gıda ve ambalaj) ve 150-200 müşteri potansiyelim bulunuyor.pastahaneler,baklavacılar,zincir marketler, baharatlarçılar ve ara toptancıları dahil.ilgilenen ve beraber yol yürümek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
gokhanht
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
26/12/2015 :  01:11:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
eğer ne satacağına karar verdiyseniz... mesela doğal çay bunun için bir site açıp burdan satış yaparsın tüm türkiyeden müşterin olur
Herkez susar, para konuşur!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Merkandi
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
30/08/2016 :  16:28:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar, eğer toptancılıkla uğraşıyorsanız ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız veya bu işe girmeyi düşünüyorsunuz ve ucuza mal arıyorsanız size www.merkandi.com.tr sayfamızı tavsiye ediyorum. Portal uluslararası toptancılık piyasası olarak çalışıyor. Genellikle Avrupa toptancıları orada ilanlar veriyor. Pek uğraşmadan yurt dışı piyasalarına girip işlerinizi büyütebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.28 saniye.
23:57:31, 28 Nisan 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım