Siz Olsanız Suyunuzu Değiştirir Misiniz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Siz Olsanız Suyunuzu Değiştirir Misiniz?

sinanertekin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
19/10/2007 :  23:30:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar, İzmir'de yeni, 0'dan bi bayilik aldım ve faaliyete basladım. Uzun yıllardır bulunduğum bolgede bu işi yapanlar var. İlk basda herkese kendı bastırdığım özel kendı fırmamın reklamları olan kutularla çay dağıttım. Şimdi de el ilanları afısler, pankartlar hazırlatıyorum ve her su alana ariel deterjan hedıyemızdır dıyorum. Vatandas her su alsıında 250 grm yaklasık ıkı kullanımlık arieli'ni verıcem. 2-3 ay surdurucem bu kampanyayı. Ayda 4-5 kere alan bı aılenın buuk bı deterjan ıhtıyacını karsılar zannedıorum. en pahalı ve kalıtelı deterjan.

sizce sonuc ne olu arkadaslar, siz olsanız suyunuzu deıstırırmısınız ?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Reklam
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
20/10/2007 :  08:45:37  Alıntı
ilgi görür..bilinçli tüketici çok az :) bu tür promosyonlara halkımız ne yazık ki (?) ilgi gösterir..
bedava desinler hediye desinler müşteri bayılıyor.. bilmiyor ki zaten hediyenin parasını peşin ödüyor...gerçi kızmamak da gerekir.. tok insana konuşmak kolay gerçi kendimi de eleştireyim ilk satır için.. ekonomik şartlar ortada..halkımızın gelir düzeyi de... bence sadece ariel olarak düşünme başka hediyeleri de seçenek olarak sun... tuz + makarna + diş macunu vs vs
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
Altinteklif
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
20/10/2007 :  12:26:31  Alıntı
sinan ayni işi yapıyorum bu konuda başarılı olabilecegin yontemler soyleyebilirim. Msn ine eklersen sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbuk  |  Meslek : Diğer
dkocak
Üye

Toplam 161 yazı
21/10/2007 :  09:23:43  Alıntı

Ben burada suyla ilgili pazarlama fikirleri görmüştüm, geçmiş yazılara bir bak istersen

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
sinanertekin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/10/2007 :  12:03:12  Alıntı
anladım yakında baska promosyonlarda yapıcam.altın teklıf msn adresını yaza burya a goremedım cunku adresını yazarsan eklıım hemen konusalım .tessekur ederım

sinanertekin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/10/2007 :  12:12:57  Alıntı
bulunduum bolgede hem orta halli gelıre sahıp kesım hemnde yuksek gelıre sahıp kesım var ıkısının ortasında bı yerde dukyanım.bn su fıyatında ındırım yapmadım satısım 4.5 ytl.su anda alt kademe suları alan ınsanlar tercıh edıo benı su anda kampanya yapmadan once.ama bu kampanyadan sora pınar danone kullanıcılarıda donmeye basladı zannedıorum.bu kampanyadan sora puanlı bır sıstem yapmayı dusunuorum.bı kac tane daha promosyon urunu koyacam 7 tne 8 tane .bunları bastırıcm bınlerce ve su urun 8 puan bu urun 5 puan bu urun 20 puan gıbı.her su alsıında herkese bı fıs verıcem ve ısteyen ıstedıı urunu fıslerını tamamlıınca alıcak .bu nasıl sızce ?** bnım cokk hosuma gttı aslında baya tutmasını planlıyorum.ne dersın?

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.28 saniye.
23:45:41, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım