Zorblanın!!!! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Zorblanın!!!!


ank_ticaret
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
17/10/2007 :  08:20:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar yeni yeni trend olmaya başlayan bir alternatif etkinlik var. ve bu benim araştırmalarıma gore çoğu ilde yok. zorb denilen toplar var. bu topların içine bir veya iki kişi binim yokuş aşağı atlıyosunuz. oldukça eğlenceli bir aktivite. bu topları ithal eden firmalar var. en ucuzunun verdiği rakam 2200 euro. bunu yurt dışından kendiniz getirirseniz daha uygun.
eğer, bu aktiviteyi yapacak bir arsanız varsa hiç beklemeyin derim.Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

1.44 saniye.
23:01:59, 14 Kasım 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım