Cafe Sahibi Olmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Cafe Sahibi Olmak


fetina
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
02/10/2007 :  20:21:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Cafe açmak için en az ne kadarlık bir sermaye lazım dükkan kirasını katmazsak? Gerekli demirbaşlar ne olmalı, nerelerden izin almak gerek?

Bana bu konuda bilgi verirseniz çok yardımcı olursunuz.

İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
obur
Üye

Toplam 148 yazı
03/10/2007 :  04:32:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şimdi kafelerde bildiğiniz gibi bir iş yeridir bildiğim kadarı ile ticaret odasına başvurmalısınız.
Ekstradan demirbaş olarak müşteri kitlenizi tespit etmelisiniz. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Tabii siz ben zaten biliyorum derseniz birşey diyrmem eğer biliyorsanız buraya tespitinizi yazın cevaplayayım!

Yerleşim : Türkiye / İZMİR  |  Meslek : Öğrenci

1.73 saniye.
21:54:19, 14 Kasım 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım