Sizce . . . . . . . ? ( Esnaf Kredileri ) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce . . . . . . . ? ( Esnaf Kredileri )


izcen
Üye

Toplam 184 yazı
28/09/2007 :  08:51:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar size bir akıl danışmak istiyorum.

Bankaların verdiği düşük faizli esnaf kredilerden faydalanmak ne kadar akılcı?

25000 ytl %12 faizle 3 yıl da geri ödemek şartı ile.
İzcen Computer

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Mühendis
obur
Üye

Toplam 148 yazı
28/09/2007 :  09:38:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şimdi bu senin ihtiyacına bağlı eğer cebimde para var ama ben işimi yavaş yavaş ödeyerek halletmek istiyorum dersen tamam ama param yok işi böle ilerletmek istiyorum dersen işini yokuşa sürersin!

Yerleşim : Türkiye / İZMİR  |  Meslek : Öğrenci

2.19 saniye.
18:22:41, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım