Tekstil - Kot Pantolon Ceket Vs. İşleme - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tekstil - Kot Pantolon Ceket Vs. İşleme


bilecikli_m21
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
24/09/2007 :  00:34:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar,

Kot pantolon ceket vs. işleme üzerine bir yer açmak istiyorum. Makineleri nasıl temin edebilirim ve fabrikalardan işi nasıl alabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum acilen..
Şimdiden teşekkürler ..

Saygılar

Yerleşim : Türkiye / Bilecik  |  Meslek : Öğrenci
obur
Üye

Toplam 148 yazı
27/09/2007 :  03:56:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şimdi makinaları kullanacak elemana ihtiyacın olcak ben TEKSTİL (hazır giyim) ile uğraşıyorum! ancak bu üretim çok zahmetlidir. Fabrikaları Gider müdürü ile konuşma ayarlar yaparsın. Ama makinelerini ben anlamadığım için başka bir arkadaş anlatsın!

Yerleşim : Türkiye / İZMİR  |  Meslek : Öğrenci

2.39 saniye.
18:00:43, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım