17 Yaşındayım Kimse İş Vermiyor İnsan Değilmiyim ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

17 Yaşındayım Kimse İş Vermiyor İnsan Değilmiyim ?

FikirÜretici93
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
29/12/2010 :  15:19:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Ehliyetim Varmı ? Yok
Daha Önce İş Tecrübeniz Yada Çalıştıgınız Bir Yer ? Yok
Askerlik Yaptınızmı ? Yok
Öğreniminiz ?Okumaya Devam Ediyorum Lise son'um

Ben Anlamıyorum Neden İş Bulamıyorum Genç Ve Öğrenci Lise Son Adamım İster İstemez Kişisel İhtiyaçlarım Oluyor Bunun İçin Para Gerekli Hİçbir İş Yeri Almıyor Ne Yapmam Gerekli ?

Yerleşim : Türkiye
smt147
Üye

Toplam 295 yazı
30/12/2010 :  11:20:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence sen bulamıyorsun , yanlış yerlerdesin yada işe girebilecegin yerlerde bazı zorlukları göze alamıyorsun , yoksa bu memlekette çokça fazla iş var. en basitinden kafelerde akşam garsonlu kyapmayı dene , anketörlük olabilir tabi saglam şirketleri bul , buger king vs.. gibi firmalar akşamları ve hafta sonları için elemana ihtiyaç duyarlar ve en önemlisi bilgin becerin hangi sektörde var ne yapabilirsin bunu göz önünde bulundur mutlaka....

Başarılar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ugurgorgu
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
31/12/2010 :  13:39:00  Alıntı
17 yaşındasın
smt147'nin dediği gibi part time işler yapabilirsin iş yaptığında paranı biriktir ve bir ehliyet al
araba sürme kabiliyetin var ise o ehliyet ile şöförlük yapabilirsin ( taksicilik , serviscilik vb..) sonra paran katlanır
ama şunu unutma dostum
insan ömrü türkiyede ortalama 65 desek erken ölüm olmasa ki allah bilir
bu 65 yaşında sen daha başındasın yani daha 17
ümidini yitirme
65 olasıya kadar karşına o kadar çok fırsat çıkacakki sadece sabret ve diren vaz geçme ama çokta bekleme
Sevgiler

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
tginay
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
31/12/2010 :  14:05:22  Alıntı

bence de burger king mc donalds gibi yerlere başvur parttime veya gece çalışması gibi işler senin için uygun olabilir belki hafta sonu için evlere servis hizmeti için taşıyıcı bile olabilirsin. git çevrendeki bir tanesine ve söyle bana göre iş var mı de böyle oturarak olmaz gidip aksiyona geçmen lazım iyi şanslar :D

Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ripvanwinkle
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
31/12/2010 :  18:20:11  Alıntı
Ciddi bir firma için senin özelliklerinde bir adam sorun demektir , sürekli olmaz.Daha kısa süreli işler bakman lazım.

Yerleşim : Türkiye
dulat
Üye

Toplam 252 yazı
31/12/2010 :  23:31:16  Alıntı
kardesim nakit parayi sevme,aileni gecindiren baban varsa,bol bol kitap al, kendini cesitli cesitli egit daha gencsin, egitim ve eglence zamanindasin, acele etme,sabirli ol.

Yerleşim : Kazakistan / Almaty  |  Meslek : Esnaf
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
20/03/2012 :  13:51:04  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - FikirÜretici93
Ehliyetim Varmı ? Yok
Daha Önce İş Tecrübeniz Yada Çalıştıgınız Bir Yer ? Yok
Askerlik Yaptınızmı ? Yok
Öğreniminiz ?Okumaya Devam Ediyorum Lise son'um

Ben Anlamıyorum Neden İş Bulamıyorum Genç Ve Öğrenci Lise Son Adamım İster İstemez Kişisel İhtiyaçlarım Oluyor Bunun İçin Para Gerekli Hİçbir İş Yeri Almıyor Ne Yapmam Gerekli ?

Ehliyet yok, tecrübe yok ,Askerlik Yok eeee ne ş yapacan ?:)) Birde var olanlara bak Gençlik var , Öğrenme yeteneği var, Boş zaman var, Ozaman bunları değerlendir:))
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
bzkm
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
21/03/2012 :  16:28:08  Alıntı
Dulat kardeşime katılıyorum.Öğrenciyken kazandığın para çok muş gelebilir ama hayata atıldığın zaman kesinlikle yetmeyecektir.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Ticaret
Erdi Eryılmaz
Üye

Toplam 326 yazı
29/03/2012 :  16:33:26  Alıntı
Helal olsun berat iyi anlatmışsın :)
Ne Olursa Olsun Mücadeleni Bırakma Ki, Bir yerlere Gelebilesin ..

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Serbest meslek
elite
Üye

Toplam 317 yazı
29/03/2012 :  17:34:38  Alıntı
konunun devamı için burdan buyrun http://koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=57289
çok iyi takipçi oldum :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
erokas
Üye

Toplam 515 yazı
29/03/2012 :  17:35:51  Alıntı

boşver maaşla calışmayı
kanını emdirme kimseye

genç işi baskılı t-shirt sat.

kurukafalı falan

sonra bana dua et.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Reklam
onur bozkır
Üye

Toplam 349 yazı
30/03/2012 :  00:07:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
erokas arkadasıma taılıyorum
0532 571 12 07
0531 649 42 51
0535 350 05 18
0212 431 64 58
SHOWROOM İSTANBUL ESENLER
FABRİKA:ARNAVUTKÖY BOĞAZKÖY MH
http://www.bozkirtriko.com
onurbozkir@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
i.gokdur
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
30/03/2012 :  00:36:04  Alıntı
Evet Berat06 arkadasin ornegi guzel, ve baskili t-shirt fikride iyi. Ayrica fikirUretici arkadasada basarilar diliyorum, bende 16 yasinda baslamistim calismaya.

Yerleşim : İngiltere / Nottingham  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
Emre06
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
18/07/2012 :  21:57:19  Alıntı
Arkadaşım bende senin durumundayım. Hem genç eleman almak isterler hem de ehliyet,askerlik,iş tecrübesi
sanki doğuştan yapacağız tüm bunları 18 yaşında eleman arıyorlar
en az 2 yıl sektör de çalışmış,ehliyetli,askerliğini yapmış tüm bunları yapsan 18 yaşında olamazsın zaten. sinir oluyorum

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
FeCr
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
08/11/2012 :  15:46:43  Alıntı
Sabret..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Big Boss
Üye

Toplam 241 yazı
14/11/2012 :  21:52:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Erokas doğru söylüyor kimseden medet umma... Biri senin elinden tutacak seni hayata bağlayacak sonra zengin edecek...

Yok öyle bir dünya abicim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
comexlatam
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
15/11/2012 :  00:30:53  Alıntı
bu basligi degistirmek lazim. 27 yasindayim ,kimse is vermiyor,insan degilmiyim?.. daha cok gencsiniz.turkiyenin kosullari boyle. askerlik yoksa is de yok.ne yazikki boyle.bence belediyelerin actigi meslek kurslarina gidin.ayrica para da veriyorlarmis.gazetelerde yaziyor devamli.internetten okuyorum bazen.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
ryucel
Üye

Toplam 122 yazı
04/12/2012 :  03:47:16  Alıntı
çocuk haklı sonuçta bir şeyler yapmak istiyor kendi parasını kazanmak istiyor elbette elini taşın altına koyması lazım kendini geliştirmeli ve part time işlere girebilirsin önce ayak işi yaparsın askerden sonrada kendi uzmanlaştığın işini yaparsın , hepimiz bu kardeşimizin yaşlarında bu problemleri yaşadık iş veren tecrübe diyor yahu sen tecrübeden bahsediyorsun da elemana işi öğretmezsen bu eleman nasıl iş sahibi olacak nasıl bilgi sahibi olacak kardeşimize katılıyorum helal sana sakın şevkin kırılmasın devam et her iş veren acımasız değildir insan halinden anlayanlar çıkacaktır.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bayezid007
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
14/07/2013 :  13:53:54  Alıntı
Bak arkadaş ben 23 yaşındayım . Üni müni vs zamanlarda anca yasın vs çalıştım .
Lise yıllarımda çalıştığım yerlerin haddi hesabı yok . Güzel bir cv hazırla , güzel bir vesikalık çekil .
20 tane 40 tane cv dolu olsun ne kadar yeteneğin özelliğin varsa doldur yaz ...
Mesela hobi kısmını doldur kardeş , tecrüben yok örnek : Adam bilişimci sen basvurdun bakıcak hobilere , bilgisayar internet office dicek bu adamın eğilimi var .
Seni ön plana atar . Her bilgini yaz . Sonra çık tek tek burger kıng , mc d... , rodi , levıs ,jımmy key , bılısım dukkanları , bılgısayarcılar , emlakcılar , kafeler , tek tek gez . Bırak cv nı elemanlara değil mudurlere yada danısmaya . Ben bu sayede lise çağlarımda çalısmadım yer kalmadı . :)

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.88 saniye.
10:44:30, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım