İnternette İş - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternette İş

semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
04/09/2010 :  22:29:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

internette anket doldurma işi yapan varmı. ayrıca satış ortaklığı diye bişey var. bu konuda bilgisi olan var mı?
pek çok siteden pek çok mail alıyorum bu konularla ilgili ama maalesef ing. olmayınca anlamak bile çok çok zor.

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Gıda
eticaretfirsati

Yeni Üye

Toplam 60 yazı
05/09/2010 :  02:16:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Üye Olmak İstediğiniz Affiliate Marketing System 'ler hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.. Türkiyede örneklerden napolyon'a (eski s******** bence gereksiz zaman kaybı sistemlerdir :) ancak kazanç arayışı içinde olanlara yardımcı olabilir bilhassa sosyal paylaşım sistemlerinde iyi çevresi olanlara diye belirtmek istedim... ayrıca e-book satın alın hayatınız değişsin gibi maillere kesinlikle hele bide ingilizce bilmeden atlamayın çoğu bilinen bilgileri , network marketing sistemlerini size tanıtırlar :)
"Bir Elin Nesi Var , İki Elin Sesi Var ; El Ele Verelim Dünyada Ses Getirsin "

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
15/12/2010 :  19:40:13  Alıntı
mesela anket listesi bu konuda çok iddialı

izdirapcvs
Üye

Toplam 179 yazı
15/12/2010 :  20:29:11  Alıntı

satış ortaklıgı konusunda e bay gitit gidiyor hepsi burada com vs .. bu sistemler satış ortaklıgı ile de çalışıyor zannedersbu işin toptancıları var bu toptantıcar sana malı temin eder sende kar marjını koyor satarsın faturayı toptancı kerser.burada malı sattıktan sonraki oluşabilecek problemlerde 1, derece sorumlusun .kısaca şöyle özetleyeyim:
AFFİLİATE

İnternet üzerinden yapılan komisyonculuk olarak düşünebilirsiniz. Herhangi bir ürün yada hizmet sahibi olmadan, başkaları tarafından satışa sunulan ürün ve hizmetlere ortak olup satışına yardımcı olarak komisyon alma işine affiliate marketing denir.
Üretim için para harcamanıza gerek yoktur, çok düşük maliyetlerle işinizi kurabilirsiniz.

Üreticiye ortak olmak için para ödemezsiniz, dilediğiniz ürün ve hizmetlere ortak olabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerin müşteriye ulaşmasıyla ilgilenmezsiniz, kısaca ürün veya hizmet üzerinde hiçbir sorumluğunuz yoktur.

Ürün alıcılarının soru ve sorunlarıyla siz ilgilenmezsiniz.

Bütün dünyaya ürün ve hizmet satabilirsiniz.

Neredeyse sıfır riskli bir iştir.

Çok yüksek gelirler elde edebilirsiniz.
izdirapcvs26

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
18/12/2010 :  01:59:16  Alıntı
bu konuda en iyi sitelerden biri clickbank.web sitem yok bloğumuda kimse ziyaret etmiyor sanırım..( kısacası bu konuda gümledim.umarım nette ürünlerimi satabilirim.ilginize tşk

speider
Üye

Toplam 195 yazı
18/12/2010 :  11:53:53  Alıntı
@semkar1,

internette bu şekilde anket doldurma, tıklama, satış ortaklığı gibi siteler var evet bazısı ödemede yapıyor. Ama size tavsiyem bunlar boş işler. Boş olduğu içinde her an patlak verme ihtimali bulunan işler.(Ayrıca bunu "iş" olarakta tanımlamakta abes) Türkiye'de bu şekilde sistemler var ama Türkiye'de bu sistemler yürümez. Çok denendi o işler bu şekilde çok iddialı site açıldı ama teker teker kapandılar. Yabancı sitelerde iddialı olanları var ama bunlarında patlak vermesi ihtimali var. Çünkü sağlam bir temele dayanmıyor sana para ödemesi için sistemin gelir temin etmesi gerekiyor öyle değil mi? İşte sisteme gelir temin edecek mecralar, o şekilde sistemleri zamanla ciddiye almıyor ve gelir kanalları kesiliyor. Çok basit örnek hangimiz bir web sayfasına girince isteğimiz dışında birden açılan bir siteden,popup'dan rahatsız olmuyoruz ki? Ciddi firmalarda o şekilde reklamlar vermiyorlar. Bu nedenlerden ötürü bu tarz sistemler günün birinde patlak veriyor. İkinci bir hususta sözünü ettiğiniz yabancı sistemlerin ödemeleri yollarken yaşanacak sıkıntılardan doğuyor. Neticede bunlar yabancı ve ödemeleri yaparken bazen keyfi davranabiliyorlar. Hesapları dondurabiliyorlar.

Sizlere naçizane önerim bu şekilde "üretmeye" dayalı olmayan işleri bırakınız. Internette bir şeyler "üreterek" para kazanabilirsiniz. Tıklamak,e-book alıp satmak vs. ve bunlara dayalı network marketingler kurmak hiçbir şekilde ciddiyeti olmayan ve son derece abes işlerdir. Interneti çöplüğe döndürmekten başka bir şeye yaramıyorlar.

Saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / Belirtilmedi  |  Meslek : Yöneticilik
scarletbeard
Üye

Toplam 114 yazı
22/12/2010 :  02:30:31  Alıntı
internetten para kazanmak isteyenlere aleovera hairblife anket doldur afiliti market vb seyler deil bizzat cidden

cep telefonu satisi yaparak para kazanma firsati var arkadaslar suan bu sistemde calisip gercekten herseyini internetten yaparak kazanan arkadaslar vardir isteyenler bu arkadaslarlada gorüsebilir ulasabilirler. aylik ortalama 1000 ile 3000 tl arasinda kazanc saglanmaktadir tabiki bu kişilerin popüler sitelerdeki ilanlari ve reklamlari ile alakalidir. ortalama rakamlar yukaridaki gibidir 10000 100000 gibi rakamlar soz konusu deildir diger sitelerdeki gibi ama gercekten kazanan ve parasini alan arkadaslarimiz mevcuttur ayrintili bilgi icin serkan.turan@live.com yada 0532 732 24 90 numarali telefondan ulasabilirsiniz
serkan turan

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
ttr911
Üye

Toplam 305 yazı
22/12/2010 :  11:25:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ya gecin arkadaşm bu işleri, bazı insanlar ne kadar saf şaşıyorum bazen, netten e-ticaretin dışında hçbişeklde he bide (site yaparsın reklam alırsın, sitenın trafiği çoktur) bu şeklde para kazanabilrsn onun dısındakileri unutun, cok yapmak ıstıyosanız gıdın 3-5 yerle anlan ürünlerini indirimli aln gittigidiyorda sahibinden.comda satın, ayrıca şu amway, herbal,oriflame vb... gecin bunları boş işlşerr bunlar, bizlern sırtından milyonlarca para kazandılar bu adamlar ne bi markette varlar nede reklamları var dogru dürüst zincirşeklnde şöle satarsan böle kazanırsn diyerekten milleti sömürüyolar elbette kazanan var bunlardanda bu işe ugrastıgnz zamanı başka bi işe yogunlaşsanız daha net kazanclar elde edersinz isteyene cok daha ayrıntılı anlatablrm bu sistemleri , kolay gelsin iyi çalşmalar herkese
Hediyelik Lezzetler - Cezerye, Kerebiç ve Lokum Çeşitleri
www.hediyeliklezzetler.com
Hızlı, kaliteli, online sipariş.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
18/02/2011 :  01:02:04  Alıntı
artmedya bloğunu inceledim:))) arkadaşım pekçok terimin anlamını bile çözmek zor. benim gibi tecrübesizler için daha da zor.
yoruma yazdım ama burada da yazayım. satış ortaklığı ile çok ilgiliyim araştırıyorum bulduğum bilgileri okuyorum. ama hala işin içinden çıkamadım.
clickbank a üye oldum. ama ing. olunca orda da takıldım kaldım. işin en zor kısmı ürünlerin reklamını nasıl yapacağımız.
bloğunda daha yalın ve maddeler halinde yazarak bizi yönlendirsen çok sevinirim.
sen olayı aşmışsın ama benim gibi tecrübe ve bilgi sahibi olmayanları unutma

semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
18/02/2011 :  01:05:25  Alıntı
bu arada anketlerle ilgilenenler için anket listesi gerçekten pek işe yaramıyor. pek çok site kaldırılmış çoğu türkiyeden üye kabul etmiyor. diğerlerine üye oldum ama henüz anket gelmedi. sadece globalmarketing de ödeme talep ettim bekliyorum. gelirse bilgi veririm.

semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
18/02/2011 :  01:07:49  Alıntı
speider ne üretelim de satalım. bu konuda da fikrin varmı. bir aile dostumuzun imalathanesi var.internetle ilgileri yok. işin bu kısmını bana devrettiler.üretiklerimizi de istediğimiz gibi satamıyoruz.

sars6167
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
18/02/2011 :  12:09:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ttr911
ya gecin arkadaşm bu işleri, bazı insanlar ne kadar saf şaşıyorum bazen, netten e-ticaretin dışında hçbişeklde he bide (site yaparsın reklam alırsın, sitenın trafiği çoktur) bu şeklde para kazanabilrsn onun dısındakileri unutun, cok yapmak ıstıyosanız gıdın 3-5 yerle anlan ürünlerini indirimli aln gittigidiyorda sahibinden.comda satın, ayrıca şu amway, herbal,oriflame vb... gecin bunları boş işlşerr bunlar, bizlern sırtından milyonlarca para kazandılar bu adamlar ne bi markette varlar nede reklamları var dogru dürüst zincirşeklnde şöle satarsan böle kazanırsn diyerekten milleti sömürüyolar elbette kazanan var bunlardanda bu işe ugrastıgnz zamanı başka bi işe yogunlaşsanız daha net kazanclar elde edersinz isteyene cok daha ayrıntılı anlatablrm bu sistemleri , kolay gelsin iyi çalşmalar herkese

bu arkadaşa tamamen katılıyorum.bu işlerden anlamıyorsanız hiç girmeyin boş yere zamanınızı paranızı kaybetmeyin,kazıklanmayın.anket işinde bazılarından paranızı alamazsınız.

fakat upload işi derseniz bu işlerden para kazanıldığını biliyorum.hotfile vb... sitelere üye olursunuz sonra trafiği hiti yüksek bir sitede olmayan bir dosya film müzik paylaşırsınız sizin dosyanız indirildikçe sizde kazanırsınız,

fakat bu saadet zincirlerine yeter artık yani hala daha inanıyorsunuz.bu tarz işlere 100 bin kişi üye olur para kazanan 100 kişidir.100 kişinin arasına girerim derseniz yapın yani ne diyim.herkese iyi çalışmalar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
13/01/2012 :  11:57:38  Alıntı
yazı günceldir. bu sürede yeni gelişmeler olmuştur

mehmetgul1806
Üye

Toplam 485 yazı
14/01/2012 :  03:23:52  Alıntı
Bayağı Güncelmiş Yaw.
Gelişmeler nelermiş bi yazsanda faydalansan forum ahalisi olmaz mı?
Mali Müşavir

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Tekstil
semkar1
Üye

Toplam 100 yazı
15/01/2012 :  11:11:18  Alıntı
gelişmeleri ben karşıdan bekliyorum zaten.hala yorumlara açığım ve ilgileniyorum anlamında.bir fikri olan yazsın 1 senede nette yapılacak işler artmıştır

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.81 saniye.
02:32:17, 7 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım