Turizm Konusunda Bilgi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Turizm Konusunda Bilgi

selenkirer
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
27/06/2007 :  09:03:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar turızmle ilgilenen ve bu konuda yeni iş fikirleri olan. belki beraber bir çalışma yürütebileceğimiz arkadaşların önemli fikirlerini ve görüşlerini , deneyimlerini bekliyorum
^^Dürtmediği sürece şeytana uymam^^

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Denizci
okanbaray
Üye

Toplam 691 yazı
11/08/2008 :  11:47:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selam Selen,
gerci konuyu acali cok olmus ama belki hala günceldir.Ben isvicrede yasiyorum,turizm sektöründe egitim ve tecrübem var ,yakin zamanda avrupadan(isvicre almanya avusturya fransa) bulgaristana kara ve deniz tasitlari ticareti ile basla**** bulgaristanda seyahat acentaligi ve kara deniz tasitlari satis ve kiralama isine girmeyi planliyorum.
bilgi ve tecrübe paylasma talebine aynen katiliyorum,umarim baska yazan arkadaslarda olur da devam edebiliriz.
basari ve saglik dileklerimle

Yerleşim : İsviçre / Basel  |  Meslek : Turizm
Ladinand
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
16/08/2008 :  01:16:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Herkese selamlar
Ben izmirde yaşayan bir dış ticaret aracısıyım. Fakat bu eylül ayı itibari ile 2009 şubata kadar Tatvan/Bitlis yörsinde bulunacağım. Daha önce hiç turizm tecrübem olmasada uluslararası organizasyonlarda bulundun ve ciddi görevler aldım.Biraz da bu tecrübeme güvenerek bitlis van ve civarında en son gidişimde bir araştırma yaptım ; tarihi dokusu sebebiyle yabancı turistlerin bölgedeki karışıklığa rağmen ilgisini çektiğini gördüm ve araştırmaya devam ediyorum. Bu süre zarfında orada turizmle ilgili ( özellikle yabancı turist) bir girişimde bulunmak istiyorum devamlılığı olursa bağlantılarımla şubattan sonrada sürdürebilirim. Sizlerin bu konuda bir teklifi veya bilgilendirmesi olabilir mi acaba. Yardımcı olursanız ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Özellikle Okan bey acaba avrupada olmanız dolayısı ile böyle birşey düşünürmüsünüz veya bir yorumunuz bir teklifiniz olur mu? Bağlantıya geçerseniz sevinirim.Şimdiden hepinize teşekkürler.

E-mail:armaganozturk@cscimex.com
armaganozturk@yahoo.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
okanbaray
Üye

Toplam 691 yazı
16/08/2008 :  01:29:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

selam ladinant sektörden biri olarak turizmle ilgilenmene cok sevindim.yurt disinda yasiyor olmam dolayisiyla istanbul ve izmirin disindaki yerler ulasim acisindan bana cok ters buna ragmen ilgine tesekkür.ayrica bulgaristan üzerine yaptigim calismalar son asamasina yaklasiyor kasimda baslayacagim.düsünce ve tecrübe bazinda ise ne zaman istersen yazisir görüsürüz.istedigin konularda ister avrupa konusunda ister turizm konusunda yaz cevaplarim kesinlikle. E-mail, okan.baray@live.de
özelede yazabilirsin ,tel.no ihtiyacin olursa özele not birak vereyim .basarilar dilerim.

Ladinand
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
16/08/2008 :  01:35:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İlginden dolayı çok teşekkür ederim hocam. Tabiki fikirleri paylaşmak isterim aynı şekilde dış ticaret aracısı olduğumu incelemişsindir. Dış ticaretle ilgilide bir ihtiyacın, fikrin veya teklifin olursa her zaman beklerim. Samimiyetine güvenerek sıkıştığımda rahatsız edeceğimden emin olabilirsin :) .Saygılarımla çok teşekkürler.İyi çalışmalar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
okanbaray
Üye

Toplam 691 yazı
16/08/2008 :  02:47:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
rahatsitlik ne demek nezaman istersen memnun olurum.bir sey olursa konunla ilgili bende seni rahatsiz ederim.tekrar basarilar dilerim.

oZe
Üye

Toplam 239 yazı
31/08/2008 :  12:19:43  Alıntı
bende giresun ordu da bulunuyorum.seneye çeşme yoresine gelecegim.birkaç dusuncem var sermaye olusturuyorum.
ama asıl bakmamız gereken birilerini etkilemek.kısa vadede kendimizi yaratıcı fikirlerle gostermemiz gerekiyor.bana ciddi dusunceleri olan dostlar yazsın.
Kitap okuma,Hayal kur!

Yerleşim : Türkiye / Giresun  |  Meslek : Öğrenci
rüzgar48
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
01/09/2008 :  13:16:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
SELAMLAR

RENT A CAR açmak kurmak ortak olmak isteyen olursa 15 yılımı verdiğim bu meslekte benimle tanışın derim Bodrum dayım aşşağıdaki web sayfamı gezin 20 araç çalıştırıyorum şu ann için ortak arıyorum arayın konuşalım ama önce beni tanıyın araştırın.. ne dersiniz bodrumda yatırım yapmak isteyen kişiler .?

Sorumlu Müd
Erdinç TEKİN
0 532 6063913
web : http://www.marinacarrental.com
e.mail info@marinacarrental.com
Samimiyet lütfen
Devir Kiralama Devri

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Turizm
oZe
Üye

Toplam 239 yazı
04/09/2008 :  11:13:19  Alıntı
erdinç bey ne kadar sermaye gerekiyor bu konuda bilgilendirirmisiniz?
Kitap okuma,Hayal kur!

rüzgar48
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
04/09/2008 :  13:24:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
oze selam burası bir ticari firkirlerin bkuştuğu bir site veya havuz sadece fikir yanlız bir sekterün kurmak için verilen bilgi varmı açıklıyan arkadaş varsa göster bana sen en iyisi bana tel aç arkadaşım

rüzgar48
Devir Kiralama Devri

oZe
Üye

Toplam 239 yazı
06/09/2008 :  22:39:34  Alıntı
ruzgar yazın pek anlaşılamadı...net konusurmusun?
Kitap okuma,Hayal kur!

rüzgar48
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
08/09/2008 :  10:14:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selam anlaşımıyacak son cümlem gayet düzgün bana ulaş dedim yukarıda bilgilerim var .

rüzgar48
Devir Kiralama Devri

oZe
Üye

Toplam 239 yazı
08/09/2008 :  12:49:20  Alıntı
arkadasım teşekkürler ama telefon a alıcak kontor param bile yok :)) kıyamıyorum diyelim iş kurmak için her turlu sermayre yollarını deneyecegim.
Kitap okuma,Hayal kur!

okanbaray
Üye

Toplam 691 yazı
10/09/2008 :  17:31:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selam kafkasya ,isvicre -almanya-bulgaristan(varna) ilgilendigin alanin kapsamina giriyorsa yazismak görüsmek isterim.

okanbaray
Üye

Toplam 691 yazı
10/09/2008 :  18:42:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sevgili kafkasya ilgine tesekkür e-mailini yanitlayacagim.

oZe
Üye

Toplam 239 yazı
11/09/2008 :  00:00:21  Alıntı
iş görüşmesi oldu..bravo aferim..bakın insanları çekmek için onların gelmesini saglayacak sistemler geliştirilmelidir.
Kitap okuma,Hayal kur!

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.81 saniye.
20:45:14, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım