Sizce Türkiye'de Hangi Ürünler Yok? - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce Türkiye'de Hangi Ürünler Yok?
 3 

onur652
Üye

Toplam 465 yazı
18/05/2010 :  21:02:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

TÜRKİYEDE HİÇ OLMAMIŞ VEYA GETİRİLMEMİŞ HANGİ ÜRÜNLER VAR
8000090

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
28/08/2014 :  12:48:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaş sorduğun soruya şaşa gibi cevaplar verilmiş varolan şeyler tartışılır durumda,ben sana 10 adet ürün sayabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
onur652
Üye

Toplam 465 yazı
13/06/2016 :  04:30:25  Alıntı
sagol kardeşim bekliyorum

denizcan1987
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
21/06/2016 :  08:51:50  Alıntı

para kazanacaksan ambalaj sektorune gr uretım yapan fabrıklara ısletmelere ambalaj baskı yap sat onerım bu u ısın ıcındeyım
denizcan

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
26/09/2016 :  10:12:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Türkiye'de hangi ürünler yok sorusuna üründen önce; Türkiye'de Ticaret ahlakı, mantığı ve gelişime yönelik AR-GE çalışmaları yok şeklinde bir cevap vermek bence daha uygun olur.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
04/10/2016 :  14:46:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
türkiye de olmayan bir çok üründen bahsedebilirim,sen paradan haber ver.Türkiye de üretilebilir farklı ürünlerde var,talep var sen paradan haber ver.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
uniquekey
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
05/10/2016 :  14:08:18  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - jenerator
türkiye de olmayan bir çok üründen bahsedebilirim,sen paradan haber ver.Türkiye de üretilebilir farklı ürünlerde var,talep var sen paradan haber ver.

parada sıkıntı yok sen üründen haber ver :)

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Halkla ilişkiler
mahmut04
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/10/2016 :  14:22:50  Alıntı
mahmutozer04@hotmail.com
mahmut

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.23 saniye.
15:48:42, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım