Pazarlama Sorunum Var - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pazarlama Sorunum Var

sesib
Üye

Toplam 122 yazı
08/04/2010 :  10:01:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ürettigim %100 el halılarını yurtdışına pazarlamak istiyorum.pazar bulup birlikte kazanabili
riz.yardımcı olan varmı.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğretmen
güventekstil
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
08/04/2010 :  14:53:13  Alıntı
merhaba
guven.-tekstil@hotmail.com
gerekli detaylı iletirseniz sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
sesib
Üye

Toplam 122 yazı
05/11/2010 :  16:16:34  Alıntı
KONU GÜNCELDİR

jeker
Üye

Toplam 178 yazı
06/11/2010 :  00:36:17  Alıntı

allah yardımcın olsun sertaç abı

Yerleşim : Türkiye / Uşak  |  Meslek : Mobilya
1ATrans
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
08/11/2010 :  01:31:09  Alıntı
Detaylar hakkinda bizide bilgilendirebilirmisiniz
info@1atrans.de
1A Trans

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
sesib
Üye

Toplam 122 yazı
18/02/2012 :  16:11:42  Alıntı
konu günceldir

eventpoint
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
16/04/2012 :  17:38:59  Alıntı
merhaba öncelikle tam olarak istediginiz şey nedir ürünü pazara hazırlamakmı yoksa piyarını yapmakmı
davet org üretim tesisim var kapasite işlevini arttırmak istiyorum işletme ile ilgileniyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
eventpoint
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
16/04/2012 :  17:41:00  Alıntı
merhaba öncelikle tam olarak istediginiz şey nedir ürünü pazara hazırlamakmı yoksa ciddi alıcılar bulup satmakmı
davet org üretim tesisim var kapasite işlevini arttırmak istiyorum işletme ile ilgileniyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
17/04/2012 :  08:46:02  Alıntı
Öğretmenim

el halısı konusunda burada fazla bir musteri veya pazar bekleme.sizin yapacağınız tek mantıklı iş bulunduğunuz ilde bir web sayfası yapan şirketle görüşerek ( şirketle diyorum şahısla değil ) halılarınız için bir internet sitesi açmaktır.web sayfasının ismini de misal nicomediacarpets ( bulunduğunuz ilin Bizans veya eski adı mutlaka vardır ) şeklinde koyarsanız oldukça fazla sayıda ilgi çeker.

biraz da google reklam kampanyasıyla iyi bir sonucu kısa sürede yakalarsınız.

yani yapmanız gereken kendi işinize kendi paranızla maddi yatırımdır.aksi halde zaten kazanamazsınız.

Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.58 saniye.
21:43:15, 17 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım