Fikrinizi Almak İstiyorum, - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fikrinizi Almak İstiyorum,

zührenaz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
13/03/2007 :  12:51:27 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba

Ben bu siteye yeni üye oldum ve sitedeki diğer
bütün arkadaşlar gibi ben de kendi işimi kurmak
istiyorum.tabiki diğer arkadaşlar az bir sermaye
ile.benim fikrim şirketlere matbu form basma işi.bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım ve fikirlerini alma istiyorum.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Muhasebe
fearofthesun
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
13/03/2007 :  23:44:11  Alıntı
matbaa mı açacaksınız yani?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
zührenaz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/03/2007 :  12:46:19  Alıntı

Aslında tam bir matbaa denemez sanırım.Sadece
şirketlerin kullanmış olduğu hertürlü resmi matbu evraklar (fatura-irsaliye vb.)ve şirketlerin kendi içlerinde oluşturdukları prosedürlerle ilgili evraklar ( üretimle-personelle ilgili vb).
Bu konu ile ilgi tam bir bilgi sahibi olduğum
söylenemez.sadece çalışmakta olduğum şirkette
dikkatim ettim bu tür formlar çok kullanılıyor.
Bu nedenle aklıma yattı diyebilirm.şu an araştırmasını da yapmaktayım.bu konuyla ilgli bilgi sahibi olanlardan yardım ve fikirlerini
bekliyorum.

toprak66
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/03/2007 :  17:07:36  Alıntı

Almanyada is kormak istiyorum .neler yapa bilirim fikriniz benim icin önemli.tesekkürler
birol erciyas

Yerleşim : ALMANYA / Dortmund  |  Meslek : Diğer
zührenaz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/03/2007 :  12:51:27  Alıntı
sayın zührenaz
aslında fikir güzel.ve sürekliliği olan bir iş.ancak bende bu işin nasıl işlediği
hakkında pek bilgi sahibi değilim.ama pazarı olan bir iş.iyi bir araştırma yapmam gerekiyor. bu işi yapan firmalarla görüşebilirsiniz.onlardan bir fikir sahibi olabilirsiniz sanırım.

fearofthesun
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
15/03/2007 :  19:20:51  Alıntı
kendi kendine mi cevap veriyorsunuz sayın zührenaz : )))))

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
SouL
Üye

Toplam 286 yazı
11/06/2007 :  14:24:52  Alıntı
:):):)):):):
Rızkın 10 da 9 u Ticarettedir. Hadis-i Şerif

Yerleşim : ALMANYA / Stutgart  |  Meslek : İletişimci
bnymnblr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/06/2007 :  13:50:30  Alıntı
merhaba arkadaşlar ben bu siteyi bir iki aydır takip ediyordum sonunda üye olmaya karar verdim. Şimdiki zamanda kendi işini kurmak geleceğini kurtarmak açısından bir gereklilik teşkil ediyor. Yoksa bir şirkete yıllarınızı verseniz ancak karın tokluğuna çalışırsınız diyebilirim. sonrası çıkmaz bir süreç.

şimdi benim kafamda halk ekmek bayiliği işi var. bu işin çekici tarafları şunlar
ekmek geldiği gibi bitiyor. sabah ve akşam topu topu 2 seferde 2şer saatten günde 4 saat çalışarak para kazanma imkanı. ayrıca başka şeyleride satsanız ondan da kazanç elde edersiniz ama bu işin kazancının bölgeye göre değştiğini biliyorum. ama bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yaptığı muhitle beraber bu işin ne kadar uygun olup olmadığını yazarlarsa sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
eylülteran
Editör

Toplam 392 yazı
18/06/2007 :  10:11:50  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - fearofthesun
kendi kendine mi cevap veriyorsunuz sayın zührenaz : )))))

komik olmuş, amacınız ne acaba sayın zührenaz ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
seykon
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/07/2007 :  22:25:46  Alıntı
cok komik, hayret bir sey yaaa.kendin sor kendin cevapla misali.:)) :))
seykon

Yerleşim : ALMANYA / Münih  |  Meslek : Serbest meslek

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.81 saniye.
12:01:12, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım