Parlak Fikirler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Parlak Fikirler


zagaragasko
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
08/03/2007 :  21:51:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


selam arkadaşlar.iş fikirleri tamam ,beyin cimlastiği tamam.sanırım burda olan arkadaşların yüzde 90 ı belkide fazlasının finansman sorunu var.benim tespitim.kosgeb,hibe programları,girişimcilik kredileri vs.hepsi hikaye.BU ÜLKEDE START UP YOK mesele bu.bu konuda sivil toplum örğütüne ihtiyac var.parası olanda var olmayan kendini ifade edemiyor.yazık ki ne yazık.parası olmayan derken projesi olupta destek bulamayan.kendini 7_8 ayda amorti edecek nice işler var bu ülkedede paracı olan ağır amcalar 5_6 senede geri dönüşüme bile takla atarken.tc de 2 adet borsaya kote risk sermayesi var e onlarda tahvil hazine bonosuna yüzde 80 yatırmışlar paracıkları.bu ülkede risk sermayesinin en az 10 milyar dolar olması gerek en az.e sanırım eski parayla 100milyon dolardır.

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Serbest meslek
__blackboyy__
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
08/03/2007 :  22:48:27  Alıntı
pardon galiba 7-8 ayda amaorti edecek işler var burda demişinizde nedir bu işler? ayrıntılı şekilde bilgi verirmsisn? bide dediğin olay ne start up muhabbeti yazarsan soruma cevap verirsen seviniirm.....

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğrenci
umutspance
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/03/2007 :  15:12:02  Alıntı
blackboyy un sorusunu cevaplamanı bende isterim
ybi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
zikzak
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
09/03/2007 :  17:00:12  Alıntı


evet neymiş kendini 7-8 ayda amati edebilecek işler ben de merak ettim..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
kaylan
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
09/03/2007 :  17:12:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gerçek bir iş ama çalışmak gerekiyor başlığıyla yayınlanan yazımda önerdiğim iş geri dönüş süresi tamamen size bağlı olan bir iştir. Göstereceğiniz performans kazancınızı belirler. İş var ama para kazanmak zordur. Eğer kazanmak için çalışmayı göze alıyorsanız yazımı okuyun ve değerlendirin.

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Diğer
serhat1321
Yeni Üye

Toplam 79 yazı
09/03/2007 :  18:03:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
fikiri eleştriyorsun arkadaşım ama somut bir anlatımla ne olması gerektiğinde fikir vermiyorsun
ömür boyu mutluluklar herkeze

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Girne  |  Meslek : Öğrenci
zagaragasko
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
11/03/2007 :  19:56:52  Alıntı
Keyf.in
start up uzun hikayedirde özü şudur. parlak bir iş fikri olan projeleri yüzde yüz desteklemek.sen proje sahibi olarak işe ortak oluyorsun. abd de var.ha
7_8 ayda amortı edecek işlermi şimdilik bende kalsın.arkadaşım cünkü start up almak için proje hazırlıyorum.iş kurmada önemnli olan erken kokuyu almak 3_5 sene sonra değil.herkes konuştuğunda değil anladın.

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Serbest meslek
deniz_006
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
12/03/2007 :  11:00:59  Alıntı
para kazanmak için çalışmak gerektiği konusunda kesinlikle haklısınız.. ancak unuttuğumuz önemli birşey var; burda bahsedilen işler genel olarak pazarlama ve ikna kabiliyetine dayalı.. ne yazıkki pek çok insanın da buna kabiliyeti yok!! ben kendimden örnek vereyim; kesinlikle benden pazarlamacı olmaz!!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

0.12 saniye.
18:46:17, 24 Haziran 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım