Paintball Konusunda Bilgisi Olan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Paintball Konusunda Bilgisi Olan

fatih2432
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/03/2007 :  15:57:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ben erzincanlıyım maden mühendisiyim.110 bin nüfuslu biryer burası.buna göre burada yapılabilecek işler konusunda sizlerin fikirlerini bekliyorum .ayrıca arkadaşın biri paintball dan bahsetti.bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın.teşekkürler
fatih

Yerleşim : Türkiye / Erzincan  |  Meslek : Mühendis
fearofthesun
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
08/03/2007 :  22:06:01  Alıntı
düz bir arazide ya da ormanlık yerlerde icra edilen bir savaş-strateji oyunu.iki grup olunuyor ve birbirlerine gıda boyası ihtiva eden kapsüllerin(kurşun olarak) konduğu havalı tufektir,tabancadır...vs ateş ediyorlar.her beden ölçüsünde kamuflaj tarzı kıyafetler giyiliyor.ayrıca extradan koruma elbiseleride giyiliyor.ki bu extradan olan korumaların da giyilmesi mutlak zorunluluk çünkü kapsül bu kalkanlar olmadan vücuda çarpınca morartıyor.
günümüzde kullanılan silahların hepsinin paintball için yapılmış muadilleri var.hatta el bombası bile var.
oyunun oynanabilmesi için 8 e 8 lik 16 kişilik grup olduğunu varsayarsak en fazla;large,medium,smal olarak bedenleri ayırırsak;48 adet üst kıyafeti gerekli.10-15 tüfek,15-20 tabanca gerekli olabilir.onbinlerce de kapsül mermi gerekli.

düz alanda oynananda şişme barikatlar konuluyor.
kendi zevkin ve hayal gücüne göre de ormanlık bir alan izbe bir fabrika eskisi de olabilir mekan olarak.

ben counter strike ondan öncede half-life ın populer olduğu zamanda düşünmüştüm bu paintball olayını.lafı çok geçer ama giden duymadım fazla.bence halı saha olayı katlamalı kazandırır insana.hep full dolu olur halı sahalar.
kolay gelsin...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
iturkmen
Üye

Toplam 406 yazı
27/04/2007 :  10:52:51  Alıntı
türkiyede 10 yılda gitmediğim yer yok ayda halen 20 gün seyahat ediyorum.
erzincana da 9 yıldır giderim bu iş için seçilecek en son yer .
erzincan da ancak aksu çarşının ordaki avm de ki her gittiğimde uğrarım bovling salonu var.hiç bir zamanda çok yoğun olmaz 5 dakika beklersin oyun oynarsın(erimpaştı heralde avm nin ismi) ordan çıkaracğın dersi sen çıkar.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Satış / Pazarlama
iturkmen
Üye

Toplam 406 yazı
27/04/2007 :  10:55:43  Alıntı

erzicanda yapılabilecek işler istanbuldan kıyafet alıp satabilirsin.....
giyim sektörü zordur.
kiler marketlerinin bayiliğini alabilirsin en iyi yapılavak işte bu bir büyük bir orta avm var ancak en mantıklı iş budur.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Satış / Pazarlama
obur
Üye

Toplam 148 yazı
27/04/2007 :  19:49:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence erzincanda arkadaşımızında sölediği gibi en iyi iş HALI SAHA olur sen gel vazgeç çünkü erzincanda bu olayın tutacağını hiç sanmıyorum.

Yerleşim : Türkiye / İZMİR  |  Meslek : Öğrenci
manta400
Üye

Toplam 355 yazı
27/04/2007 :  21:21:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bende aynen katılıyorum bu işi yapabilmen için önce bu olayı insanlara sevdirip hobi haline getirmen gerekir bu erzincan gibi bir yerde çook çok uzun zaman alır . Zaten bu hobiyi şirket çalışanlarına yönelik eğlenceden ileri gitmiyor ülkemizde buna yurdumuzun en gelişmiş yeri olan güzel istanbul da dahil.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
talipp
Yeni Üye

Toplam 86 yazı
27/04/2007 :  23:05:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şunu bilir,şunu söylerim: İnsanları gelişmemiş bir yerde yaşamak ve ticaret yapmak çok zor. bir iş yapılacağı zaman(özellikle o bölgede ilk kez uygalanacaksa) çok iyi araştırmalı, analiz edilmeli. Eğlence sektörü her zaman kazandırır ama doğru yerde ve doğru zamanda yapıldığında kazandırır. Bence işi bir müddet daha düşünün. gelecekte daha iyi olabilir ama şimdilik pek fazla ragbet görmüyor.
BAŞARILAR...
İŞİNİ BİLEN DAĞDAN KERVAN AŞIRIR,

İŞİNİ BİLMEYEN DÜZOVADA YOLUNU ŞAŞIRIR....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
dwarflord
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
24/05/2007 :  15:12:35  Alıntı
benim sınıf arkadasım erzincanlı.paraglading yapıyor.erzincan bu konuda cok uygunmus.bir iki tane elden düşme jip ve bir truzim acente bayiliği alarak büyük sehirlerden paraglading cilere tur düzenleyebilirsin.bence kazandırır.

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.99 saniye.
04:11:11, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım