Anaokulu Veya Cafe. . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Anaokulu Veya Cafe. .


asc80
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
01/03/2007 :  15:20:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selam Arkadaşlar,
Ben Düzce de yaşıyorum,bi şirkete muhasebeci olarak çalışıyorum ama tabiki bu arzu ettiğim meslek değil..Şartlardan hiç memnun olmadığım için ve başka birilerinin emri altında çalışmaktan nefret ettiğim için uzun zamandır kendi işimi kurma hayali içindeyim.İktisat fakültesi mezunuyum,yönetim ve organizasyon konusunda kendime güvenim tam..Hayalimde bir anaokulu açmak var ama maliyetleri hesapladığımda çok zor olduğunu görüyorum.İkinci alternatif olarak da farklı bir cafe açma düşüncem var.Soğuk sandviç,salata çeşitleri,hertürlü aromalı kahveler çaylar,bir odasında tabular scrable lar bir odasında perdede kaçırdığınız en yeni filmlerin oynatıldığı mistik bi mekan..Buda maliyeti pek düşük olmayan ama anaokuluna oranla daha az riskli bi iş bence..Arkadaşlar kredi çekme durumum da yok, nakit olarak da en fazla 7-8 milyarım var ( belki 10 ) Nasıl anlatsam, nerden başlasam??Bir türlü cesaret edip başlayamıyorum..Yorumlarınızı ve dostane tavsiyelerinizi bekliyorum..

Yerleşim : Türkiye / Düzce  |  Meslek : Diğer
eraybo
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
01/03/2007 :  15:48:45  Alıntı
evet herkesin hayalinde farklı işler var yalınız eliniyde olan mebla larla bir
yere varamasınız ken dinizden emin oldunuzda
yatırıma girin Başarılar

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Serbest meslek
Gazi27
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
01/03/2007 :  20:22:07  Alıntı
Arkadasim,
sigortali is gibisi yok. Bu kadar okumussun! Degerlendirmeye bak! Sermayen cok az sermayeni arttir bence. Ticaret hayati disaridan göründügü gibi degil (cok samimiyim).

Basarilar dilerim
ZIRVEYE TIRMANIRKEN GÖRDÜKLERINE SELAM VERMEYI UNUTMA,
INISTE MUTALAKA YINE ONLARLA KARSILASACAKSIN.

Yerleşim : ALMANYA / Bocholt  |  Meslek : Ticaret
ergin_kirikoglu

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
01/03/2007 :  20:33:07  Alıntı


unutma zengin olmanın anayasasının birinci maddesi "hiç kimse birinin yanında çalışarak zengin olamaz " hem az kazan kendin kazan bağımlı çalışmak çok zor ama acaleci davranma bekle ve fırsatları kaçırma by,
uzman

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
akdeniz9967
Üye

Toplam 194 yazı
04/05/2007 :  15:23:05  Alıntı
Selam,

Düzceyi bilmem fakat KREŞ fikrin çok iyi.Ben bu işi balıkesirde 3-5 sene önce düşünmüştüm.
Kendim Antalyada rehber olduğum için vazgeçtik.Önemli olan iyi araştırmak.mesela düzce de kaç tane kreş var .memur kesimin oranı nedir.diğer kreşerin büyüklükleri ve yaptıkları sosyal faaliyetler.mesela ben kameralı sistem düşünmüştüm.ve buna benzer değişik fikirlerim vardı.tren kaçmış değil bende antalyada çok sıkıldım belkide bu işe başlıyabilirim.
sermayeden korkma.aslında çoğunu taksitle alma şansına sahipsin.
sorun olursa çekinme.sana başarılar.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm

2.12 saniye.
18:59:39, 21 Eylül 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım