Dünyanın Az Bir Zamanı Kaldı. . . . . . ! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dünyanın Az Bir Zamanı Kaldı. . . . . . !

EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
04/02/2007 :  15:47:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Yaşadığı dünyayı yaşanmaz hale kim getirdi! uzaylılarmı var, varsa eğer tabi yaradan beyin vermiş insanlara düşünsün diye bir iş yaparken,ama insan denen varlık kendi kendini öldürmekten başka yaptığı hiç birşey yok, kendine yararı yokki dünya ne yapsın......!
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
beckham_35
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
06/02/2007 :  19:12:35  Alıntı
Bu yazıda bütün yazılanları çok doğru buluyorum.Her şeyi biz insanlar yaptık başka kimse değil.Yazılarının devamını diliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
beckham_35
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
06/02/2007 :  19:16:12  Alıntı
İlerde dünyamızı çk kötü şeyler bekliyor.B

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
cemilcan
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
09/02/2007 :  00:31:30  Alıntı

insanoglu varolusundan bugüne kadar hep daha fazlasini istemistir, doymak bilmeyen biz insanlar daha iyisine kavusmak icin , sonuclari ne olursa olsun, gelecegimizi düsünmeden hatalar yapmisiz yapmayada devam ediyoruz.
dünyada herkes gelecek olan felaketleri en aza indirmek icin calisiyorlar careler buluyorlar, herkes bir vücut olmus cözüm üretiyorlar,
ama gelelim bizim güzel memleketimizin güzel insanlari, birakin gelecegi düsünmeyi , bugünü düsünmeden yasiyorlar.mesela küresel isinma var diyoruz istanbulun barajlari tehlike sinirlari veriyor yakinda kuraklik baslayacak diyor bütün haber kaynaklari, yetkililer suyu idareli kullanin , israf yapmayin diyor ama sadece demekle kaliyor kimse yardimci olmuyor herkes aman ben yapsam baskasi yapmiyacak banami kaldi gibi laflar ediyoruz . lütfen güzel türkiyemin güzel insanlari bu dünya hepimizin baska dünya yok , kiymetini bilelim
dogruyum cünkü dogru insanlarin yanindayim

Yerleşim : ALMANYA / Voerde  |  Meslek : Satış / Pazarlama
keshifci
Üye

Toplam 103 yazı
17/02/2007 :  11:14:40  Alıntı
Sevgili Arkaşlar ;

Her nekadar dikkat ettiğimizi sansakta İnsan kendi ufak zevk ve hefesleri için güngeçtikçe kendi kuyusunu bunu yanısaıra gelecek ve şimdiki nesilin kuyusunu kazıyor .. İnşallah bu bencillik duygusundan uzak yaşamaya herşeyin teknolojiden ibaret olmadığını anlamaya başlarız..
İyi çalışmalar dilerim
Süleyman DÜNDAR

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.87 saniye.
01:21:56, 13 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım