Fikirlerinizi Bekliyorum Arkadaşlar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fikirlerinizi Bekliyorum Arkadaşlar


_pink_
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/01/2007 :  02:20:41 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Ben cafe fastfood tarzı bir yer açacağım.Siz böyle bir yerde neler beklerdiniz talepleriniz ne olurdu? Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Muhasebe
macromx
Editör

Toplam 146 yazı
26/01/2007 :  14:40:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yiyecekler ve temizliğe dikkat ederim.
Garsonlara ve davranış şekillerine dikkat ederim.
Fiyatlara dikkat ederim ama hizmet kalitesi ve yiyecek kalitesi iyiyse fazlada dikkate almam.
Sipariş beklerken ilgilenebileceğim gazete-dergi tipinde yayınlar okumak isterim.
Rahat bir ortam isterim.


Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Diğer
EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
26/01/2007 :  14:52:26  Alıntı
15 yıllık deneyimim var gıda işinde kendi firmam vardı kapandı amcamın yüzünden.bunu geçelim sana tek söyliyeceğim temiz rahat lezzetli doyurucu fiatları uygun kendine has bir görüntüsü özelliği olan yer her zaman kazanır benim görüşüm yer önemlidir ama bu iş farklı olmaya bakar insanlar seni elbet bulurlar bizim insanımız lezzetli şeyleri sever o yüzden ben ne yerler biliyorum iş yapan ama dediğim gibi farklı lezzetli temiz olan meken herzaman kazanır.
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
murko
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
26/01/2007 :  16:00:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


nerede açacaksınız bu 1 ?
bende faas food açtım 6 ay sonra zazar ettim dışardan gözüktüğü gibi gitmiyor .
iyi güzel analiz etmen gerekir
+ işten anlaman lazım bizim gibi eger anlamıyorsan çok kötü bizde elemana gebe kaldık çok sorun yaşadık bir gün gelmeyince işler sarpa sarıyordu az çok işten anlaman lazım haburgerle ve patatesle olmuyormuş bu iş yanına diğer çeşitlerden de koyman lazım kebap türü yoksa hamburger para toplamıyor + motosikletçi eleman koyacaksan vay haline onlar tam dert ehiyetli elaman bulmaya çalış benim eleman kaza yaptı 8 milyara patladı bana ve kızdım bu işi bıraktım yani adamım düşün taşın zarar etme derim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz

2.56 saniye.
22:45:46, 14 Kasım 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım