Bu Paralarla İş Yapılmaz ! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bu Paralarla İş Yapılmaz !


jerfy
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/01/2007 :  00:59:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sevgili arkadaşlar bu rakamlarla iş yapmayın ve burada yazanların dolmuşunada gelmeyin.Böylesine kötü ekonomi politikaları uygulanan bir ülkede iş yapmak imkansız bir şey.bakmayın buradaki arkadaşların heyecanlarına iş piyasası çok başka bir şeydir.Arkada sağlam semaye güvenceniz yoksa 30-40 bin dolar civarındaki srmayeler iki günde tükenir ve dört beş kat piyasaya vede devlete borçlanırsınız..Gaza gelmeyin..İyi bildiğiniz daha önce tecrübe sahibi olduğunuz bir iş yoksa önerilerle,tavsiyelerle iş yapmayın lütfen..
jerfy

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
calcium
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
20/01/2007 :  02:23:48  Alıntı
jerfy ye katılıyorum
arkadaşlarımız bahsettikleri 20.000 ytl 30000 ytl gibi paralar iş kurduğunuzda sizin nakit olarak minimum kenarınızda durması gereken paralar bence
işi kurdunuz 50,000 ytl harcadınız ve işler iyi gitmiyor.ve nakit bakiyeniz sıfır??
1) yanınızda çalışanlara işler iyi değil size maaş veremiyecem diyemezsiniz.
2) dükkan sahibine kirayı vermek zorundasınız.yoksa kapı dışarı atılırsınız.
3) elektrik su doğalgaz vergi muhasebe aidat gibi giderleri ancak 1 ay ertelersiniz.
bence daha gerçekçi sermayelerle düşünelim sermayemiz yeterli değilse ortak bulalım

ve de bazı arkadaşlar
düşüncesizce diğer arkadaşlara gaz vermeyin ''yok o iş süper tutar paraya para demezsin süper kazanılır'' gibi laflar belki kimi arkadaşlarımızı yanlış yollara sokabilir.


Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : İmalat

1.86 saniye.
18:03:02, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım