Ayaklarımın Üzerinde Durmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ayaklarımın Üzerinde Durmak İstiyorum


süleyman
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
20/12/2006 :  19:08:11   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


bugüne kadar hep baba desteği ve hala devam ediyor.elimde iş kurmaya yetecek sermayemde var.ticaret ve üretim alanında tüm fikirlerinize açığım.
4882

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Esnaf
turi
Üye

Toplam 205 yazı
21/12/2006 :  20:49:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ben size Yapı tadilat / dekorasyon alanına girmenizi öneriyorum! Ama yenı bır bakış ve yeni bır sistemle, yanı kısaca bir İstanbul'da ilk olacak bir girişimle. "FRANCHISING" sistemiyle Yapı tadilat / dekorasyon işleri İstanbul'da daha henus yapılmasken. Geleceğin işi olarak güzükmekle bir ilk olmakla beraber.....
Konuyula ilgili bana baş vurabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
eray
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
22/12/2006 :  21:00:42  Alıntı
paran varsa benım işe ortak olabılırsın textıl
işi
eray

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

2.28 saniye.
18:06:20, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım