Ömrümden Uzun İdeallerim Var! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ömrümden Uzun İdeallerim Var!

SHARAN
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
20/12/2006 :  13:07:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle merhabalar.Ben Elazığda Mobilya Bölge Bayiliği ve Turizm işi yapıyorum(Aile İşi).İlk defa kendi işimi kurmak istiyorum.Bu sebeple yılların heves ve ideali ayrıca 6 aylık bir hazırlık süreci sonunda doğuda kapsamlı olarak bir reklam ajansı kuruyorum.Bağlantılarımı hazırladım ulusal bir kaç televizyona yerel ve bölgesel tv'lere reklam alacagım.Şimdilik büyük bir sermaye yatırımı yapmadım.cihaz ve malzemelerim yok bu sebeple prodüksüyon işlerini başka firmalara yaptıracagım.Ayrıca doğuya ilk defa zeplinle reklam faaliyeti, Türkiyenin en büyük film şirketiyle anlaşıp dizilere sponsorluk alımı gibi bir çok faaliyeti yürütmeye başlayacağım.Bunun yanında reklam işime & Danışmanlık işinide eklemek istiyorum.
Çünkü : Doğuda büyük bir para potansiyeli var ama % 70 gibi bir rakamla ifade edeyim açılan işyerleri 1 sene yada iki sonra kepenk indiriyorlar.ayrıca çevremdeki insanların çoğunun parası var ama yapacak iş fikri ve iş donanımı yok.Bu potansiyeli kullanmak ve insanlara yardımcı olmak istiyorum.
MMM

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Ticaret
mozsarac
Üye

Toplam 419 yazı
21/12/2006 :  10:10:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ben özgürkaşifler danışmanlık Gaziantep temsilcisiyim. Eğer ilgilenir ve Genel müdürümüz tarafından da uygun görülürseniz sizde Elazığ temsilcimiz olabilirsiniz.
Bilgi için www.ozgurkasifler.com 'u inceleyebilirsiniz.
Ayrıca benimle temasa geçerseniz sizlik çok projem var.İşbirliğinde bulunabiliriz.
Ve inanın ki çok küçük yatırımlarla...
Saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Muhasebe
alpabi
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
04/03/2007 :  22:38:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Danışmanlık uzmanlık isteyen ciddi bir iştir.Büyük firmalar ve devlet adamları danışmanlara ciddi paralar öderler.Siz de bu konularla ilgili profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.Alternatifi biz Türklere özgü doğuştan her şeyi bilme yeteneğimizdir.Tercih size kalmıştır.Parayı koyan her şeyi bilir:)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
kazanabilirsini
z

Yeni Üye

Toplam 27 yazı
02/05/2007 :  22:33:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Merhabalar,
Network Marketıng Duymuşsunuzdur.Bu işe ilk başlayanlar Atı alıp Üsküdar ı geçtiler.Büyük paralar kazandılar ve kazanmaktalar.Tek nedeni Dünya daki tüm Ekonomistlerin yüzyılın işi dedikleri bu sektöre inanıp ilk başlamaları ve gerçekten çok çalışmaları.Bu şirketler sistemleri ile bazı insanlara, yıkıma uğratmasada hayal kırıklığı yaşattı.(Bu arada bende bunlardananım)Bu sektöre inandım çünkü ispatlanmış bir sistem.Lazım olan YENİ ve KOMPLİKE bir şirket ti.Bekledim ve fazlasıyla bir şirket buldum.İlklerden olabilirdim.Ürünleri ve vitriniyle asla mahçup olmayacağım bir yelpazeye sahipti.Alman şirketiydi (disiplin ve kalite).
Çalışıyorum,kazanıyorum.Size de gelin birlikte kazanalım diyorum..
adem cicekci

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.61 saniye.
18:30:39, 9 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım