Gayrimenkul İnternet İlan Siteleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gayrimenkul İnternet İlan Siteleri

ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
27/01/2010 :  21:07:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar gayrimenkul satışı konusunda sonuç getiren ilan siteleri hangileridir?
sahibinden.com
emlak.net
ilan999.com
Benim denediklerim bunlar. Özellikle arsa satışı için hangi internet sitelerini önerirsiniz?
İlgili arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa memnun oluruz.

Yerleşim : Türkiye / Türkiye
glms
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
28/01/2010 :  06:08:43  Alıntı
hürriyet ve milliyet emlak
glms

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Emlakçı
glms
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
28/01/2010 :  06:13:13  Alıntı
yanlış anlamadıysam satmak istediğiniz gayrimenkulünüz var...benzer özelliklerdekilerin fiyatlarına bakın,az da olsa düşük bir fiyat verin ya da kısmen takas...
glms

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Emlakçı
mstcan
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
04/03/2010 :  16:41:31  Alıntı

www.turkiyegayrimenkulbankasi.com & www.landbankturkey.com

Önerebileceğim Yurtiçi-Yurtdışı bağlantıları olan Gayrimenkul Alım-Satım-Kiralama yönünde profesyonel Gayrimenkul Yatırımcılarına hizmet veriyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
04/03/2010 :  22:40:53  Alıntı
sahibinden.com
tek geçerim.Sattığım(ki iyi satıcıyımdır)10 evin 7 sinde arayan sahibinden.com dan geliyor.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
afasia_2000
Üye

Toplam 1091 yazı
11/03/2010 :  10:43:19  Alıntı
benimde satılık işyeri ilanım var .sahibinden .com da hakikaten en iyi dsatış sitesi,

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.22 saniye.
09:23:51, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım