Bu Zamanda Ne Yapılır? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bu Zamanda Ne Yapılır?


birisi___
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/09/2006 :  16:43:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Elinizde biraz paranız olsa, önünüzde uzun zamanınız olsa (ölmeyeceğimizi varsayıyoruz), ne iş kurmak ne iş yapmak, ne satmak ne almak isterdiniz?

Herkesden SOMUT fikirler bekliyorum..................
birisi

Yerleşim : Türkiye / Ank  |  Meslek : Diğer
kayra
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
25/09/2006 :  14:15:35  Alıntı
biraz paradan kasıt nedir? yapılabilecek iş için paranın tutarı önemlidir. kısacası paraya göre iş önerisinde bulunabilirim...az parayla iş yapılır mı yapılamz mı? buna bakmak lazım günümüz ekonomik koşullarında. ha çok para olursa işte o zaman iş değişir. paranla para kazanabilirsin.. çok somut önerilerde bulunabilirim o zaman..
kkk

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.7 saniye.
06:29:26, 1 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım