Şimdi Ne Yapacağım? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Şimdi Ne Yapacağım?


byqokhan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/09/2006 :  21:55:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

3 Yıldır Bellona markasını taşıyan bir bayiide satış müdürü olarak çalışıyorum. Fakat üniversite okumuş birini körelteceğini düşündüğüm bu sektörden başka dallara geçmek istiyorum. Stüdyo daireler bulunduğum şehirde hiç yok ve nabız yoklaması yaptığımda ciddi talep görecek gibi geliyor, fakat iki sorun var. Birincisi; Arsa fiyatları çok pahalı, ikincisi; İnsanlar artık görmediği eve para vermediği için binayı tümden bitirmek gerekiyor ve bunun içinde ciddi sermaye lazım. Bu da bende yok... Fikirlerinizle bana yardımcı olursanız çok sevinirim.. Selamlar...

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
macromx
Editör

Toplam 146 yazı
15/09/2006 :  16:04:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
1-Risk sermaye şirketlerini denemelisiniz.Gerekirse yurt dışındakilerini bile.
2-İnşaat firmalarıyla görüşebilirsiniz.
3-İş planını oluşturup farklı sektörlerdeki patronlarla görüşüp ortaklık teklif edebilirsiniz.
4-İşi olabildiğince büyük düşünüp Atom tost modelini uygulayabilirsiniz.Kendi sitesinde atom tostun kurucularına dikkat edin.Gerekirse gidip görüşün.
http://www.atomtost.com/atomyatirim.asp#ort
Son olarak da Başarılar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Diğer

1.78 saniye.
20:00:57, 24 Şubat 2021, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım