Çokda Umurumda Değil Biliyormusun - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çokda Umurumda Değil Biliyormusun

greysanatomy
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
29/12/2009 :  22:48:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Hiç kimselere anlatamıyorum seni..
Sensizlikle beraber yalnızlıgım saklambaç oynuyor zamanla.,

ben hiç kimseye anlatamıyorumki seni,sessiz uyuduğum geceleri..
balkonuma mısafır olan guvercınler şahıt sabahlara kadar sensız nasıl vakıt gecırdıgmı..
bir tek onlar eşlik edıyorlar bana belkı farkında degıller ama,hıc gıtmesınler korkusuyla ekmek kırıntıları bırakıyorum balkonda onlara..
yalnız kalmak ölüm gıbı gelıyor bu ara bana..
bir gun daha yırttın hayatımın takvımınden ey hayat,
yürüdüğüm yollarda ayaklarım kanıyor,korıdorlar bomboş sessizlik artık haykırmıyor,sözcuklerım bıraz daha öksüz,gözlerım nezarette bı care gibi,ne vakıt odama gıtsem basımı yastıga koysam rüya bile göremiyorum niceleri...

kabuslar gormeye baslar uyanınca sucluluk duygusuna kapılarak,ınan bende hıc ıstemedım kabus görmemeyı der hallerdeyım artık demsiz acı sabahlarımda...
hadı bakalım yaz dıye kalem uzatan bır el olsada cevremde,hıc kımselere anlatamıyorumki seni,başıbos volta atıyor beynımde kelımeler gunlerce bı care..

insanlara baktıkça sevgisiz yaşadığım günlere lanet ediyor dair pek cok ıtırafım bogazıma dugumlenıyor,..

sonra mevsım ekim sonbaharı tum ıtıraflardan vazgecıyor pısmanlıklar huzunler başgösterıyor,derken yalnızlğım sonbaharda üşümeye baslıyor,yaşamaktan yoruluyorum senin anlayacagın..
bır baska kanada saplanamayan taş gibiyim..
hep bosluga deng gelıyor sapanımın ayarsızlıgı...
yani; yalnızlıgımda bıttıgı gıbı yıne yalnızlıgıma cıkyıor herşeyim..
yetım bır cock gıbı oluyorum cogu zaman oksanmak ıcın can atan ama ne amacla oksandıgını farkedemeyen..
soru ısaretlerı turetmekten korkan ama bın türlü cevapsız soruyla adım atan.. yetımlıgım hıc bıtmıyor azalmak nedır bılmıyor bılakıs cogalıyor yalnızlıgımda..zaman dıyor bir dost uzaklardan..
sadece zaman.. pekı ne zaman..
cevabını bılmeyen yetım gıbı devam edıyorum kendi yolumda..zamanın ne denlı acımasız oldugunu bılmeden farketmeden..
kara kalemle cızmeye kalkıyorum babamın resmını,saçlarının gür halını cızebılıyorda ,bır turlu gözlerındeki manalı bakışı deng getıremıyor tıtreyen ellerım..boyuyorum boyuyorum amacıma ulaşamadan kagıdı yırtıp atıyorum en sonunda..
bununda bır tadı yok galıba,hayata daır ne varsa kayıp cokdan gıtmıs gıbı avuclarımda..
yaşımın hala kabul edilemeyen yerınde bedenım,tam ortasında hep bır gec kalınmıslık var hayatımın 33 demlerınde yakalıyor benı ıyıce yalnzlık.. sonuna gelmısım gıbı tukenıslere cıkıyor artık sabahlarım..
yınede bır şükür düşürmelımıyım dilime..Dilim çok inat demiyor işte..

yatagımdan uyanırken ılk yaptıgım,adımlarım gıbı yere degen yalnızlıgım,kımseye söylenemeyen gunaydınım var dilimde ,gulumseyi hangi rafa koydugunu unutmus bır cıft uykulu mahmur gözlerım var ..
hiç kımseye anlatamıyorumki seni..
Güne geceye ve hayatı verene mutesekkirmı etmelıyım,dıye durup duruyor dudagımdakı mırıldanmalarım..bılmedıgım yerındeyım yaşımın,cok gec kalmışlıgında belkı..belkıde cok erken yaşanmışlıgında..
yorgunluklara yasladım başımı..avucumdan kayıp gıden düşlerim, okusamda bılmedıgım duayı kıme ulaşacakki demelerim var.. ıcım tıtredı yorgunlugumun omzunda..gülüşler bırer bırer yok oluyor ekım aksamında ..
satırlarımda melekler dolasmıyor artık..
yıne akşam oluyor gece sıyah degıl artık Griye bezenmıs.renklerden bı habersız örtuyor bu şehrın üzerını..
Yıldızlar ıntıhar ettıklerı yerden kaya dursun..
guvercınler ısterse baska evlerde doysun..

artık..

çokda umurumda değil biliyormusun..!

greysanatomy

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
balzac
Üye

Toplam 124 yazı
30/12/2009 :  01:15:23  Alıntı
güzel
Honoré de Balzac

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.8 saniye.
10:39:24, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım