Beyoğlu'ndaki Hayvan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Beyoğlu'ndaki Hayvan

tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
02/01/2006 :  14:08:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

2006 YA girdik,Kim nerelerde yeni yılla nasıl tanıştı diye sormak istemiyorum ben,yılbaşı ile ilgili tv de izlediğim görüntüler hakkında bir kaç kelam edicem,Yer beyoğlu yabancı iki tane turist,BAYAN TURİST,kendi hallerinde yürürken bizim bıçkın delikanlılar kadınları taciz etmeye başlıyor,sözle başlıyan taciz elle devam ediyor,Kadınlar biraz yüz verse sokak ortasında ne olacağı belli değil.

Şimdi madalyonu ters çevirelim,

Avrupa ülkelerinden bir tanesindeyiz,iki türk bayan yeni yılı sokakta karşılamak amacı ile yürüyorlar,Aynı utanç verici durumla karşılaşıyorlar,İstanbulda olduğu gibi kimsede olaya müdahale etmiyor ve görüntüler ülke televizyonlarında yayınlanıyor....Bizim gazetelerimizin 1 ocak tarihli başlıklarını görür gibi oluyorum..BURASI AVRUPAYSA BİZ AVRUPALI OLMAK İSTEMİYORUZ..Yada İŞTE MEDENİYET.......

Bunları neden yazdım sizce,Toplumsal duyarlılığımız ortadan kalktıda ondan,Sokak ortasında bunlar yaşanırken yoldan gelip geçen olaya şahit olan kimse dönüpte bakmıyor bile,Bu durumlar artık türkiyede normal karşılanırmı oldu...Bize yakışırmı diyoruz,Helal olsun delikanlıya diyenlerde varmı....

Nerey gidiyoruz..........Tacizci ile röpörtajda yapımış,BEN KADININ NE İSTEDİĞİNİ GÖZÜNDEN ANLARIM DİYOR........Allah vergisibir yeteneği var yani....Şanslı adam herkezde bu yetenek yok
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
denizz
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
02/01/2006 :  22:27:00  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:

Şimdi madalyonu ters çevirelim,

Avrupa ülkelerinden bir tanesindeyiz,iki türk bayan yeni yılı sokakta karşılamak amacı ile yürüyorlar,Aynı utanç verici durumla karşılaşıyorlar,İstanbulda olduğu gibi kimsede olaya müdahale etmiyor ve görüntüler ülke televizyonlarında yayınlanıyor....Bizim gazetelerimizin 1 ocak tarihli başlıklarını görür gibi oluyorum..BURASI AVRUPAYSA BİZ AVRUPALI OLMAK İSTEMİYORUZ..Yada İŞTE MEDENİYET.......

haberleri bende izledim bu tip davranislarin ne medeniyetle ne asya nede avrupayla ilgisi var.Kisinin almis oldugu ahlak ve Allah korkusuyla ilgili .Bir soz vardir Allah'tan kormaz kuldan ********** olunca bir insan bu tip ahlak disi davranislarin olmasi kacinilmaz oluyor.Benim kisisel dusuncem boyle davranmalarinin nedeni avrupali yabanci bayanlarin iffet ve namuslarinin olmadigini dusunup hafife almalari kisi gerek sozle ( kiz tavlamak amciyla laf atmasi)gerekse hareketle taciz etmeden once kendi kardeslerini,sevdiklerini goz onunde bulundurmalari gerekir.Annemin bir sozu aklima geldi:sen baskalarinin kapisini calmaki baskalarida gelip senin kapini calmasin der.
tristapena madalyonu ters cevirme duzle:)) cunku avrupada inan bana ne bu konuyla ilgili nede baska konularla ilgili taciz olmuyor.Bunun nedenide avrupada herseyin serbest olmasindan kaynaklaniyor. Kisi birisinden hoslaniyorsa, derdi neyse direk gidip soyluyor bazi teklifler bazi avrupalilar icin cok narmal oldugu icin hicbir problemde cikmiyor.Tabiki bunun dogruluda tartisilir. buda ayri bir konu

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.62 saniye.
15:00:01, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım