Düşündürücü Ve Güzel Sözler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Düşündürücü Ve Güzel Sözler

eriemen
Üye

Toplam 9 yazı
13/04/2001 :  17:42:37   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Cok suslenenlere bakin hepsi de gizlenmek istiyordur.
Aristo

Akilsizca birseyi milyonlarca kisi soylese de o sey yine akilsizcadir.
B. Russel

Mal kaybeden bir sey kaybetmemistir. Onurunu kaybeden cok sey>kaybetmistir.Cesaretini kaybedenler herseyini kaybetmistir.
Goethe

Bir dusmani affetmek, bir dostu affetmekten daha kolaydir.
Mme Dorothe Delusy

Iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktir.
Victor Hugo

Erkekler kadinlarin ilk aski, kadinlar da erkeklerin son aski olmak isterler.
Oscar Wilde

Kral da, dilenci de ayni istahla acikirlar.
Montaigne

Bil ki, senin lehine soz tasiyan kimse aleyhine de tasir; sana nakleden, senden de nakleder.
Imam Safii

Bu dunyaya istedigimiz gibi gelmedik, Bu dunyadan istedigimiz gibi gidemeyiz.
Omer Hayyam

Hayat bir hikaye gibidir, ne kadar uzun oldugu degil ne kadar guzel oldugu onemlidir.
Seneca

Dunyaya geldigimiz gun bir yandan yasamaya, bir yandan olmeye baslariz.
MONTAYGNE

Ynsanin kendi vatani icin yalan soylemesi bir vatanseverlik sanatidir.Buna diplomasi denilir.
AMBROSE BYERCE

Kendinizi idare ederken kafanizi, baskalarini idare ederken kalbinizi kullanin.
Ingiliz Atasozu

Adalet, bir Kutup Yildizi gibi yerinde durur, geri kalan her sey onun etrafynda doner.
Konfucyus

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.02 saniye.
21:25:43, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım