Çırak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çırak

tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
24/06/2005 :  16:09:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Baş rolünü Tuncay ÖZİLHANIN oynadığı çırak yarışması geçtiğimiz hafta sona erdi.Onca fakülte mezunu arasından yarışmayı lise mezunu bir arkadaş kazandı.Bu durum Anadolu şirketler grubunun diplomaya verdiği önemi ikinci plana attığı anlamına geliyor sanırım,Anadolu grubu İNSANI daha yeni keşif etti..

Anadolu grubu bünyesindeki markalarda çalışan ve promat ettirilmediğinde açıklama olarak fakülte mezunu olmadığın için yükselemedin denen arkadaşlarım var..Şimdi bu arkadaşlar ne düşünüyor acaba...

Markalar her zaman büyük kimse ağzını açıp bir şey diyemez ama markaları marka yapanlarda insanlar bunu kesinlikle unutmamak gerekiyor...Her zaman söylenen bir atasözü var,okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır..

AFERİN LİSE MEZUNUNA
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
suat7804
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
27/06/2005 :  11:11:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İnsanlar tarihsel gelişimlerinde tarım toplumu,endüstri toplumu,bilgi toplumu olarak gelişim göstermişlerdir.Dünyanın gelişmiş toplumları bilgi çağını yaşarken biz halen endüstriden bahsediyoruz.Bill gates 10 dolara maliyetle 100 dolara program satıyor biz de 90 dolara maliyetli tekstilimizi 100 dolara satıyoruz.O 90 dolar kazanırken biz 10 dolar kazanıyoruz.Gelin bunu konuşalım.Bilgi toplumuna nasıl geçeriz nasıl farklı oluruz.Benim projem soruna yüzeysel aspirin mantığı ile değil köklü çözüm getirmeyi amaçlıyor.
Biz olmaktan,üniversite mezunları arkadaşlarımızın potansiyellerini ortaya çıkartmaktan Türk insanının yeniden senaryosunu kendisinin yazabileceğinden bahsediyorum.Sizi hayal kırıklığına uğraymak istemiyorum.Buna varmısınız
dert bizde
derman sende

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.73 saniye.
14:20:08, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım