Şarküteri Açmak İstiyorum Yardımmmm - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Şarküteri Açmak İstiyorum Yardımmmm

mehmet0646
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
26/07/2009 :  21:12:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,
Elimde şu an 35 000-40 000 tl nakit var ve şarküteri açmak istiyorum. Şimdi diyeceksiniz ki otur oturduğun yerde bu krizde iş yapılır mı diye fakat hayat devam ediyor ve bişeyler yapmak zorundayım.

Deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Teşekkürler......

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Serbest meslek
mehmet0646
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
27/07/2009 :  19:55:58  Alıntı
yok mu kimseeeeee

ikramzeytinali
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/07/2009 :  16:26:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu parayla sadece leblebici dukkanı açabilirsin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
hüseyinsur
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
28/07/2009 :  17:03:26  Alıntı

Merhaba Mehmet..Sana tavsiyem eger şarküteri vb. işlerle uğraşmadıysan bu sektöre hiç girmemen.Çünkü bu tarz işler farklı kalemler ve toptancılar gerektirir...Örnek, tavuk bakliyat turşu peynir yumurta vs. vs.hepsinin ayrı satıcısı vardır..Benim sana tavsiyem, tek kalem malda yoğunlaş..kış ayları girmesiyle beraber tavukçulardan toplayacağın kanatları difrizde dondurarak yaza kadar saklaman..Biliyorsun yazın tavuk kanat fiyatları 10 tl.yi buluyor..kışın ise saklanmadığı için atılıyor..Kuruluş maliyetinde çok düşük..Büyük difriz, evinde dahi saklayabilirsin..Nedersin? :))

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
marmara34
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
28/07/2009 :  20:02:31  Alıntı
güzel iş, sen sermayeyi değil malları nasıl tedarik edeceğini ve kimlerden iyi mal alabileceğini araştırmalısın, bu konudada şarküteride çalışan birilerini bulabilirsin... bir de yer önemli ama şu an etrafımızda tam 4 şarküteri var hepsi yürüme mesfesinde 2 dakka sürmüyor, hepsi de iyi iş yapıyor... neden? iyi yumurta, çeşitli peynirler, zeytinler falan hep buralarda... ben bile büyük marketler yerine bunlardan alırım, fiyat da farketmiyor oralara göre.

bence korkmayın, dediğim gibi bilen birini bulun, gerisi gelir, hem paranız yetmezse leasing ile alırsınız bazı ihtiyaçlarınızı (soğutucu dolap vs. gibi)

bol şans

Yerleşim : Türkiye / istanbul  |  Meslek : Diğer
mehmet0646
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
28/07/2009 :  23:57:35  Alıntı
ikramializeytin isimli arkadaş bol selam olsun kulakları bol bol çınlamıştır heralde.leblebici dükkanı açarsamda sanane koçum.adam gibi bişeyler yazacaksan yaz.zeybeklik yapıma.öbür arkadaşlara çok teşekkürler.

fearofthesun
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
29/07/2009 :  12:15:40  Alıntı
bu tavuklar deepfreeze de dayanır mı 1 sene ? bilmediğim için soruyorum...dondurulmuş nugetlerde ya da shinitzellerde 1 haftada tüketin yazıyor da...acaba 1 sene deepfreeze de bekletildikten sonra üretim tarihi piyasaya sürülürken mi basılıyor...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
zeynelabidin
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
30/07/2009 :  10:11:20  Alıntı
selamlar
arkadaşlar arkadaşımız bir işyeri acmak ve bir iş yapmak burdaki ticaretle uraşan ve tecrubelrimizden faydalanmak istiyor. ben bu konuda gıda sektorunde 10 yılın bana ve firmamın verdiği tecrubeye dayanarak şunu demek isterim senın aslında şuanda cok popiler olan bir iştir aslında ama bu işte en cok onemli olan şey şudur kesinlikle acağın mevki ve yer cok onemlidir ikinci side işi cok iyi kordinasyonu yapacak cok durust ve temiz bir insan bu işi en azında sana bir yıl sana kordinasyonu yapacak bulmalısın bana gore doğru bir tesbite bulmuşsun. istanbulda olasaydın ben bu konuda sana daha cok yardımlarım dokunurdu ben ve toptan uzeri faliyet gosteren firmam sana bu konuda yardımcı olurduk ..genede sana mail de bir yardımım dokunacaksa mailden yaz bana ......girisimpazarlama@hotmail.com
zeynal

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
METTİN
Üye

Toplam 2311 yazı
30/07/2009 :  23:13:52  Alıntı
Değerli kardeşim ,marketçilik yaptığımdan çok iyi bildiğim bir sektör,ama çok emek isteyen ve çok hızlı tüketimi olan bir iş,aslında çok da karlı ama burda olurdan olmazdan ziyade daha evvelki meslek tecrübeleriniz,bu işi nerde yapmayı düşündüğünüz,ve kirasından tutunda,kaç kişi yapmayı düşünüyorsunuz bir sürü etmen var,genelde bu işi yapanlar ve başarılı olanlar ürünlerinin içinde muhakkak bir kalemi de toptan yapan insanlardır,atıyorum zeytin, yumurta,turşu toptancılıklarından biri yada fazlası ile,daha ayrıntılı yazarsan arkadaşlarda sizi yanlış yönlendirmemiş olur...Saygılarımla..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
deniz136
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
02/05/2010 :  02:52:08  Alıntı
merhaba arkadaşlar size bu konu hakkın da bildiğin kadarıyla bir kaç bilgi vermek isterim..
şarküteri üzerine düşüldüğünde para kazandırabilecek bir iş fakat;
kırk ölçüp bir biçmek lazım
diğer arkadaşların söylediği gibi yer çok önemli,
bulunduğun yerde yaşayanların ekonomik koşulları daha da önemli,
daha da önemli bişi var işinin başında kendin durmak bu iş öle bişey ki ;
beyaz peyniri satmak bile çok incelik istiyo onun suyunu bile satamazsan malını sen kollamazsan kar etmen çok zor.
bi arkadaş sormuş 30-40 bin lira ya olurmu bu iş senin nasıl yaptığına bağlı 15000 tl ye de olur 75000 tl ye de olur ama olur yani
nese ya daha fazla bilgi vermek isterdim ama yorgunum eğer daha ince detayda bişiler sormak isterseniz ben size bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim...
herkese selam olsun;)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
onur652
Üye

Toplam 465 yazı
15/05/2010 :  20:13:35  Alıntı
arkadaşım şarküteriyi alkollümü alkolsüzmü düşünüyorsun ve kaş kişi ile bu işi düşünüyorsun
ben bu işi yapıyorum alkol olursa kazancın iyi olur ama bence haramdan uzak dur ve alkolsüz olursan yerin çok işlek olmalı iş yapasın calışma saatleri uzundur kaybettigin zamana degmeli kazancın birde adamsız olmaz bu iş sana destek olacak biri varsa gir yoksa bulaşma derim dost tavsiyesi.
8000090

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
gökmenoğlu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/04/2011 :  09:26:44  Alıntı
selamlar ... Bende çok istiyorum şarküteri açabilmek daha yaşım 25 bi fabrikada kimyager olarak çalışıyorum ama kafamın %70 inde ticaret geçiyor.yalovaya ailemin yanına gidiyorum herhafta . gelirkende sipariş üzerine zeytin , zeytin yağı getiriyorum . doğruluğu elden bırakmadığın sürece bu işte iyi gelir var .. şuanda askerliğimi yapmadığım için ticarete atılamıyorum ama inşaallah askerden sora bu konuda fena hayallerim var.nebilim böle işlerde tecrübeli abilerin yardımlarını bekliyoruz.ist açmayı düşünüyorum.şimdiden teşkkrler...

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Kimyager
BurSerkan
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/04/2011 :  13:31:41  Alıntı
merhaba arkadaşım ben 35 yaşındayım şimdiye kadar üsküdar caddebostan küçükyalı ve burgazada da lüks iyi donanımlı ve kredi kartları çek karnesi ve istediğim kadar a çık hesap çalışabileceğim toptancılarla ve baba yeri olmasından Burgazada ve Üsküdarda kira vermediğim halde yürütemedim. İşletmelerim Kasap Restaurant ve Kasap Şarküteri alanındaydı.Bu marketler süpermarketler varken kolay kolay kimse esnaftan ürün almıyor. Ama merkezi bi yerde yada marketlerin olmadığı bi yerde yaparsan belki tutturursun. Ben iyi bi kasap şarküteristve restaurantcı olduğum halde bu vergiler kira işçi parası ve masrafla işin işinden çıkamadım 10000 tl kazanıyorsun 9000 tl si masrafa gidiyor. Şu anda bi krumsal hipermarkette kasap ve şarküterist olarak çalışıyorum sermayem ve param olduğu halde. Çünkü bu marketlere insanlar geliyor iyi hizmet olmasa bile esnafı es geçiyor saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
guleryuz
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
12/04/2011 :  15:02:29  Alıntı
BurSerkan arkadaşımızın yorumunu çok samimi ve gerçek buldum bende tavuk piliç bayiliği almayı düşündüm bildik markalar 5.75 tl - 7.00 tl arası değişirken cp piliç bayisi açıldı küçük bir dükkan, yazı astı bütün tavuk kg 4.25 tl diye bir hafta çok iyi iş yaptı sonra marketler başladı broşür basıp bütün tavuk kg 4.16tl bir başka market 4.12tl giibi rakamlarla bakıyorsun tavukçunun bir tane dukkanı var sattığı tek ürün var marketin 81 vilayette ve ilçelerinde yüzlerce dukkanı var peşin paraya yüklü tavuk aldığında kendi kamyonlarıyla nakliyesini yaptığında sürümden para kazanıyor herkes gıda sektörü her zaman iş yapar diyor ama gıda daki rekabet hiç bir sektörde yok
mguleryuz

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
beyliktavsancil
ik

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
17/11/2011 :  17:50:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dükkan açacak ve dükkanı olan arkadaşlara tavşan ürünleri konusunda yardımcı olabiliriz...
Beylik Tavşancılık

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : İmalat
robust3471
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
28/11/2011 :  14:23:43  Alıntı
burserkan arkadaş önce kira vermediğini yazmış sonra kazandığı paradan kira masrafını çıkmış, ..
garibanın tavuğu tek tek yumurtlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Tu-Ra
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
23/04/2013 :  02:39:48  Alıntı
Selamaleykum cümleten.. ben şarküteri açmak istiyorum fakat bu konu hakkında hiç birbilgim yok bu işe girişmemin nedeni bulundğm yerde böyle biyerin olmamasıdr. sadece büyük marketlerde var fakat ben sadece şarküteri üzerine açmayı düşünüyorum. dükkan benim ve işlek bi caddede sizce karlı bi işmidir. ürünleri , dolapları v.s nereden tedarik edebilirim bilgilendirirseniz sevinirim.
senben

Yerleşim : Türkiye / Adıyman  |  Meslek : Esnaf
arm dizayn
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/11/2013 :  15:16:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ARM DİZAYN RAF & SOĞUTMA SİSTEMLERİ

A'DAN Z'YE KOMPLE MARKET EKİPMANLARI TEK ÇATI ALTINDA!!!!!!!!!

İMALATTAN İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE RAF SİSTEMLERİ,ŞARKÜTERİ DOLAPLARI, SÜTLÜK DOLAPLARI, SOĞUK HAVA DEPOLARI, YAZAR KASA BANKOLARI VE BARKOD SİSTEMLERİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

ŞARKÜTERİ DOLAPLARIMIZIN METRE FİYATI: 1.750 TL DİR

MARKET RAFLARI ÜNİTESİ : 145 TL DİR

ADRES: İKİTELLİ DEMİRCİLER SİTESİ D/3 BLOK NO: 325 İKİTELLİ / İSTANBUL

0532 345 24 65

0532 576 14 51

0212 659 37 25

0212 659 37 26

armdizaynn @ gmail . com

PLAN - PROJE- TAAHHÜT

NOT: FİRMAMIZ TÜRKİYE GENELİNE HİZMET VERMEKTEDİR

NOT: FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR
arm

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
cihan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
27/07/2016 :  17:43:57  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mehmet0646
Merhaba arkadaşlar,
Elimde şu an 35 000-40 000 tl nakit var ve şarküteri açmak istiyorum. Şimdi diyeceksiniz ki otur oturduğun yerde bu krizde iş yapılır mı diye fakat hayat devam ediyor ve bişeyler yapmak zorundayım.

Deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Teşekkürler......

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
Hayat Yasin
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
09/10/2017 :  00:33:35  Alıntı
https://www.karliisfikirleri.com/sarkuteri-acmak-kurulum-maliyeti/

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
sukrangureci
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
25/01/2018 :  22:26:44  Alıntı
Merhaba ne yaptiniz actinizmi şarkuteriyi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erkansengul
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
24/04/2019 :  06:55:20  Alıntı
merhaba arkadaşlar , benim kendi dükkanım var 50 metre kare ve köşe başı , işlek bir caddenin üzerinde , ve ne yapacağımı bilmiyorum . şarküteri açmak istiyorum direk üreticiden almayı düşünüyorum kayseri bunun için uygun bir yer . 50 bin lira sermayem var . dediğim gibi sadece fıkır sizim fikirlerini tavsiyeleriniz duymak isterim . yardımcı olursanız cok sevinirim .
erkansengul

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.81 saniye.
13:29:52, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım