Nasıl Bir Pazarlama Sistemi Önerirsiniz ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nasıl Bir Pazarlama Sistemi Önerirsiniz ?

asenay
Yeni Üye

Toplam 0 yazı
26/04/2009 :  00:45:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam Arkadaşlar.

Kısıtlı imkanlarla , uzun süredir hayata geçirmeye çalıştığımız bir projeyi tamamlamak üzereyiz.

Projemiz belli bir sektördeki firmalara yönelik bir basılı rehber ve internet portalı. Bütün altyapı çalışmaları tamamlandı. Web sitemiz şu anda test yayınına başladı. Rehber yıllık olarak yayınlanacak.Sektördeki tüm firmalara ulaşıp bilgilerini yayınlacağız. Bunun yanı sıra bir çok firmadanda ücretli reklam almayı hedefliyoruz.

İşin teknik kısımları ve alt yapı çalışması bitmek üzere.

Asıl sorunumuz ise etkili bir pazarlama stratejisi oluşturmak.Şimdilik sadece istanbuldaki firmaları hedefliyoruz ve sayı olarak 3500- 4000 civarında olduklarını tahmin ediyoruz. Bir çoğununda iletişim bilgileri elimizde mevcut. Diğerlerinin bilgileride derleniyor.

Hedefimiz Ağustos ayına kadar bu firmaların en az % 75 ine ulaşmak.

Yazımın başındada söylediğim gibi kısıtlı bir bütçeyle bu işi başarmaya çalıştığımız için bir anda 1500- 2000 Tl maaşlar veremeyeceğimize göre , bir pazarlama ekibi nasıl kurabiliriz ?

Bağımsız pazarlama işi yapan ekipler varmıdır ? Bu tür ekiplerle çalışmak nasıl sonuç verir?

Yada çalışan kişilerinde tatmin edici bir kazanç elde edbileceği , ancak bizlerede projeyi hayata geçirebilmek için para kazandıracağı bir sistem önerebilirmisiniz.

Hani bir söz var " Danışan dağları aşmış, danışmayan düz yolda şaşmış" diye o yüzden Pazarlama konusunda hertürlü önerilerinize ihtiyacım var.

Saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
gdi
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
26/04/2009 :  12:21:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Site icin nasil bir yazilim kullaniyorsunuz ?? sitenizi ozel mesajla gonderebilirmisiniz ? bir goz atayim ( webdesign ve progralamada iyi derece biliyorum )
Ona gore size bir tavsiyede bulunabilirim. tesekkur ederim
Eger Bir Ek is ariyorsaniz Mutlaka www.ekisfirsati.net ziyaret edin :)

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Öğrenci
ugurum2211
Üye

Toplam 844 yazı
26/04/2009 :  21:55:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
prim usülü calısacaksınız.. firma rehberını ucretsız mı dolduracaksınız.. ucretsız ekledıgınız sıtelere meıl atın sonra meıl lıstesı yapın haftada bır meıl atın ..
toptan Tesettür giyim
http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
acanpolat
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
08/07/2009 :  16:14:40  Alıntı

sizin dediğiniz iş planında ankarada çalıştım. detay uzun olur.ordaki çalışma sistemini size anlatabilirim. (

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.66 saniye.
07:52:30, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım