Tost Evi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tost Evi

kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
02/04/2009 :  15:45:51   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Tosti House (Tost Evi)

Arkadaslar bir Tost Evi acmaya ne dersiniz. Cok az bir yatirim. Kucuk bir dukkan 10 ila 30 metre kare yer yeterli. Memurlarin oldugu veya cok insanlarin gectigi herhangi bir yerde. Degisik tadlarda Tost yapip satmak. Tost degisik ekmek(kepekli,susamli vs) peynirli,salamli,sucuklu,domatesli,ananasli,balikli acili,soganli ve cocuklara yonelik figurlu olarak fantazi tost yapip sata bilirsiniz. Az masraf,kolay yapimi lezzetli herkese hitap eden bir lezzet ve yani sira degisik ayran ve mesrubatlarla iyi para kazanilacagini gore biliyorum. Benim Hollandada is yerimin hemen onunde ve ayni zaman Rotterdamin en buyuk carsisinda var bu bahsettigim Tosti House ve cok olmadi bu yeri acali kendileri Hollandali genc girisimci. Su anda mutis satis yapiyor. Hatta bu kisilerin sitesine baktim Franchsing alacak kisiler ariyorlar. Yani kazaniyorlar. Belki bu isi denemek isteyen arkadaslar vardir diye dusundum.
TOST EVI OLSUN DOST EVI:))))
Fikir edinmek icin: http://www.tostihouse.nl

www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Sigortacı
miela7
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
13/04/2009 :  17:31:48  Alıntı
Yazınız için teşekkürler. Aklımda böyle bir fikir vardı. Bu yazınız çok faydalı oldu. Fakat İstanbul'da bu işe girişmek için ne kadar sermaye gerekir onu tam olarak hesaplayamıyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
izdirapcvs
Üye

Toplam 179 yazı
14/04/2009 :  15:15:50  Alıntı
denemekte fayd var simidi tahdından etmek lazım
izdirapcvs26

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
markasinisatana
dam

Üye

Toplam 134 yazı
14/04/2009 :  16:18:35  Alıntı

Yarım ekmek döner + Ayranın 1 ila 1. 25 kuruş olduğu bir yerde tost satmanız biraz zor olur.

Zaman akışının çok hızlı döndüğü büyük şehirlerde, insanlardan tost için 5 dakka beklemelerini istemek ise başka bir zorluk olur. Döner ekmeğin servis süresi ne kadardır sizce?

Ayrıca sözünü ettiğim (büfe diye adlandırdığımız) bütün dönercilerde tost alternatifi de mevcuttur.

Yer temin, kira ve diğer giderleri saymıyorum bile.

5-10 M2’lik Dükkan bile kiralamanın zorluğu ortada iken, Simit sarayları’nın tahtına göz dikmek açıkçası bana pek realist gelmiyor.

Küçük yerlerde (sanayi siteleri ve han gibi) çay ağırlıklı küçük dükkanlar da tost işi düşünülebilir.

25 yıldır çalışıyor

Yerleşim : Türkiye / istanbul  |  Meslek : Ticaret
jeansteam
Üye

Toplam 339 yazı
14/04/2009 :  21:31:32  Alıntı
İstanbul Küçükköyde meşhur tostçu diye bir yer var.
Sadece 3 çeşit tost ve birde sosisli sandviç satmakta ve 4 makine full tost basıyor.
Aynı konsepti uygulayacağınız bir yerde aynı satışı yapamayabilirsiniz bu birazda şans işi.
.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
SouL
Üye

Toplam 286 yazı
28/05/2009 :  20:56:54  Alıntı
türkiyede atom tost var biras daha gelismis ve kurumsallasmis sekli..
Rızkın 10 da 9 u Ticarettedir. Hadis-i Şerif

Yerleşim : ALMANYA / Stutgart  |  Meslek : İletişimci
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
16/05/2010 :  22:36:02  Alıntı

Türkiye'de de tutar bence..
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
09:40:27, 18 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım