Soft Dondurma İşi(kaymakdondurma) ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Soft Dondurma İşi(kaymakdondurma) ?

kralmahmut
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
12/02/2009 :  17:57:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm arkadaşlar

soft dondurma makinası alıp bu işe başlamayı düşünüyorum yaza tabiki ama size sormak istediklerim var
1-belediyeden izin kaç günde çıkar belediyyeye para vericez mi
2-caddede dükkan önü kiralamyı düşünüyorum tabi bide elektirik kablosu dükkandan çekmem lazım
3-cadde üstündekiler pek sıcak bakmıyo nasıl ikna edebilirim.ne kadar kira veriliyor yani bu işin piyasaı nedir
önerilerinizi tavsiyelerinizi mutlaka bekliyorum
her insan yaptıklarının bedelini öder

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
mustafa ayvaz
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
19/02/2009 :  16:26:43  Alıntı
mahmut akıllı ol kardeş sen dondurma nasıl yapılır biliyonmu :) bırak dondurmacılar yapsın satsın .sen benim özel mesajıma cevap ver.sana yaptığım iş mantıklı değilmi. sen istanbul'da mısın adana'da mı?
Mustafa AYVAZ

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mrtbrt
Üye

Toplam 167 yazı
05/06/2009 :  18:04:19  Alıntı
merhaba arkadaşım.

1. belediyeden izin almak o kadar kolay degil adamın varsa 1 haftada halledersin eger belediyeden alma şansın varsa hiç düşünme belediyeden al dükan önlerini salla. 2007ye göre metrekare başı saatte 50 kuruş devlet alır senden
2. fazla bi elektrik yakıcagını tahmin etmiyorum bi nevi sogutucunun modern hali diyebiliriz
3. yha komisyon vericeksin yada belli bi kira vericeksin oda senin ikna kabiliyetine kalmış bişey. başta biraz para koklat sonra kiraya bagla. direk bi binlik koy önlerine sonrada kirayı 200 yahut 300den bagla sonuçta bir iki metre kare yerlerini işgal etcen ama kazanırmısın bilemem ankaradakiler pek iş yapmıyo. ha bide işini güvene dayalı degil belgeye göre yap
hadi sana kolay gele

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Emlakçı
cakcir
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
26/06/2009 :  16:43:04  Alıntı

Merhabalar daha önce arkadaşlara gönserdiğiniz makine fiyat ve resimleri bana da gönderirmisiniz.Teşekkürler. cakcir@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.38 saniye.
01:21:17, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım