Bugün İlk Gösterimize Çıktık'!'tam Bir Fiyaskoydu. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bugün İlk Gösterimize Çıktık'!'tam Bir Fiyaskoydu.

BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
06/02/2009 :  00:54:41   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

burada bir palyaço organizasyon şirketi kurduk.reklam tanıtım ve çocuklara şov olmak üzere iki ayağı var.ilk defa biz böyle bir girişimde bulunuyoruz.ekip (şov ekibi)üç kişi.iki palyaço bir tavşan kız.reklam ilan dağıtımı ve açılış gibi organizasyonların sorun olacağını zannetmiyorum ama şow bölümü gerçekten zor.çocuk yetiştirmede bir gösteri yaptık ücretsiz hatalarımızı ve eksiklerimizi görme amaçlıydı.sonuç şöyle:
*ses sistemimiz yoktu müzikler duyulmadı.
* gösteri planını ezbere bilmediğimizden sırada ne var karmaşası yaşandı
*palyaçolarla kızımız ilk defa karşılaştı aksaklıklar oldu
*sunucu tayin etmemiştik palyaolar aktif olsun demiştik ama olmadı çocuklarla çok muhatap olmak zorunda kaldılar ve onların sunumunda sorunlar yaşandı.
*can alıcı komik şovlar pek olmadı en çok bu beni sıktı
*harika bir brag şohw vardı sona saklayacakken kargaşada ilgiyi toplamak için arada yapıldı ve sonuçta güzel bir kapanış yapılamadı
*çocuklar inanılmaz derecede yaramazdı kontrollerini sağlayamadık.
*kısacası bugün bu işin nasıl olmaması gerektiğini iyice görmüş olduk.hafta sonu sağlam bir programla provalar yapılacak.çünki haftaya çok büyük bir iş alıyoruz ve deneme gösterisi istediler altından kalkmamız lazım.
SİZDEN İSTEĞİM ŞUUUU:
***EĞER DAHA ÖNCE İZLEDİYSENİZ DENEYİMLERİNİZİ VE BEĞENDİĞİNİZ KISIMLARINI BANA AKTARMANIZ.BU ÇOK İŞİMİZE YARAYABİLİR...
*****BOL ŞEKİLDE OYUN TERCİHİMİZ VAR AMA KOMİK GÖSTERİ OLARAK ÇOCUKLARA NELER YAPILABİLİR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
*****BASİT AMA KOMİK PARODİLERE İHTİYACIMIZ VAR.
****PANDOMİN ŞOW OLARAK NE YAPILABİLİR.
****LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ VE DENEYİMLERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞINIZ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.BİLİYORUM ÇOK GÜZEL OLACAK AMA SABIR VE ÇOK ÇALIŞMA GEREKTİRİYOR.ŞANS VE BAŞARI DİLEKLERİNİZİ BEKLİYORUM TABİ FİKİRLERİNİZİDE...
http://sultanaorganizasyon.blogcu.com
kutlamaya değer herşeyde yanınızda..

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Memur
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
06/02/2009 :  01:16:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çocuklar bir şeyleri taklit etmeyi çok seviyor. Onları derli toplu kontrol altında tutmanın en kolay yollarından biri, taklit ederek oyalanacakları bir şeyler göstermek. Makarena dansı gibi mesela...

Sadece fikir . . . .

Yabancı sirk videoları yok mudur web de ? Oradaki polyaçoların basit gösterileri fikir vermez mi ?

Kovalarını ters çevirip üzerine oturarak iki palyaço balık tutar. Biri balık geldi sanır ayağa kalkar. O sırada diğeri balık tutar. Yanındakinin kovasını alır balığı içine koyar. Balık gelmemiş diye üzülerek yerine geri oturan düşer.... bu ana fikir önüne arkasına ilavelerle 5 dakikaya uzatılır gibi . . . .
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
sibaru
Üye

Toplam 170 yazı
06/02/2009 :  01:45:15  Alıntı
çocuk tiyatrosuyla ilgil kitapları okumak heralde fayda sağlar size...

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : Diğer
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
06/02/2009 :  01:57:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

akın selçuk teşekkürler önerilerin çok hoş.uygulamaya değer provada değerlendiricem.makarina dansı iyi fikir öğretim videosunu bulmuştum bu gün hareketrler basit cmt. prova etmek lazım.teşekkürler aklına gelen başka parodi örnekleri olursa lütfen yaz.
subaru haklısın ama şuan pek vakit yok.ilerde değerlendirilebilir.

istanbulesnafla

Üye

Toplam 255 yazı
06/02/2009 :  02:52:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Tv lerde ki çocuk programlarını izleyin size çok faydası olacak
http://istanbulesnaflari.com/
http://istanbulesnaflari.com/ istanbul esnaf rehberi geç olmadan mutlaka yerinizi alın http://istanbulesnaflari.com/EskiIstanbul.php

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Medya
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
06/02/2009 :  03:17:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
çocuk programları iyiydi teşekkürler

nepalm
Üye

Toplam 194 yazı
06/02/2009 :  10:29:36  Alıntı
bu işi yaptığınıza göre en önemli unsurun çocukların ilgisini size yönledirmek zorunda olmanız
komik olması çok önemli değil çocuklar için peruklar ve palyaço yelekleri filan yaptırın grup oyunlarını bunlarla yapmalarını sağlayın şeker filan alarak herkesi bu küçük hediyelerle ödüllendirin
çocuklar için önemli olan olayın içinde olmaları böylece hem zaptetmek kolay olur hemde yeni oyuna katılmak için olayı takip ederler

kreşlere giderek eğlenceli grup oyunları hakkında fikir alabilirsiniz

kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda
Palyaco
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
06/02/2009 :  14:22:31  Alıntı
Yerinizde olsaydım pandomim ve dans üzerine çalışırdım.
Carpe Diem

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Öğrenci
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
06/02/2009 :  15:45:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.fikirlerini aktaracak arkadaşlarada şimdiden teşekkürler.

metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
06/02/2009 :  22:59:52  Alıntı
Tatil köylerinde çocuklara animasyon yapan arkadaşları incelemek lazım.Yüzlerini boyatanlar da var bu özel balonlardan oyuncak yapıldığında alan çocuklarda var ve bu işler sıra şeklinde olunca çocuklar daha sabırlı olabiliyorlar.sayılı şekilde bilmeceler olabilir ve ortalamada 30-50 kadar çocuk varsa buna göre sayılar sunulabilir yada herkese bir sayı verilir kim kazanırsa ona küçük hediye verilebilir buda çocukları beklemeye ve dizginlemeye itebilir.Çocuklar hayvanları sever ve hayvanlı olan her türlü hediye onları cezbeder.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
Hakkı11
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
06/02/2009 :  23:21:37  Alıntı

Biz küçükken tvde gördüğüm ve hiç unutmadığım iki palyaçonun yaptığı hareket vardı şöyle;çok hafif maddeden yapılmış bir halter bir palyaço zar zor kaldırır çucuklardan alkış almak için öne doğru çıkarken arkada kalan diğer palyaço öndekine göstermeden tek eliyle hafif olan halteri kaldırır çocuklar görür ama öndeki palyaço görmez kendine güldüğünü zanneder.iyi numaradır tutar.
hakkı

Yerleşim : Türkiye / Bilecik  |  Meslek : Esnaf
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
22/02/2009 :  01:48:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaşlar size aktarmayı unuttum şuan çok iyi bir ekip olduk.burada yeni açılan bir iş merkezinde gösteri yaptık süperdi.ekibe tavşan kız ve birde brag dans ekibide ekledik harikaydılar.moralimiz süper.harıl harıl iş görüşmeleri yapıyoruz.tepkiler çok olumlu mart ayına gösteri takvimimiz oluşmaya başladı.ama havaların ısınmasını bekliycez sanırım herşey dahada güzel olucak inanıyorum.inandık günlerce çalıştık ve başardık.urfanın en büyük avm sireferansımız oluyor işletme müdürünün beğenisi ve adını referans vermemiz işi kolaylaştırıyor.koniks te bulduğum bir arkadaşla magnette çalıştık biraz para kazanalım kreş takvimimiz netleşsin hemen siparişimide vericem.bizim magnet için günlerce çalışan yücel arkadaşımada hepinizin nezaretinde çok çok teşekkür ediyorum.sizi unutmuş değilim yücel bey site işimiz çok yavaş ilerliyor.inş.bir çok işte çalışırız buradaki her arkadaşada sizi tavsiye ederim.güzel iş çıkardınız en kısa zamanda magnetimi alıcam.
sitemiz açılınca adresi veririm burada .
görüşmek üzere.

Halil8303
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
22/02/2009 :  04:15:26  Alıntı
büyük bir alışveriş merkezinde gördüğüm kadarıyla. çocuklarda yüz boyama vardı ve farklı oyunlar oynuyorlardı yarışmalar falan yapıyorlardı küçük ödüller falan ama zevkli bir iş gibi görünüyor başarılarınızın devamını dilerim

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : Esnaf
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
22/02/2009 :  12:46:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Volkaniq
ekipte irikıyım bi tip lazımsa ben de varım:) boyum 1.96 ve 130 kiloyum:)

saygılar:)

lazım ama seni nasıl ithal edicez pahalıya malolursun bize:)))

BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
22/02/2009 :  13:20:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Halil8303
büyük bir alışveriş merkezinde gördüğüm kadarıyla. çocuklarda yüz boyama vardı ve farklı oyunlar oynuyorlardı yarışmalar falan yapıyorlardı küçük ödüller falan ama zevkli bir iş gibi görünüyor başarılarınızın devamını dilerim

aynısını bizde yapıyoruz pek ayrıntı yazmaya fırsatım olmadı gösteri yarışmalardan ibaret sayılır sowlarla süsleniyor.evet eğlenceli diyebilirim.

yucin99
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
21/06/2009 :  03:40:05  Alıntı
benim size naçizane tavsiyem ise çocukların ilgisini çekmek ve dağılmalarını önlemek üzere.1.:.halat yarışması..2:balon şişirtme ve şekil üretme,ürettirme..3:yüz boyama4:mendil kapmaca oyunu5:yağ satarım bal satarım oyunu..şu an aklıma gelenler bu kadar..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
07/05/2012 :  22:12:31  Alıntı
teşekkürler
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
bacardi52
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
22/10/2012 :  23:41:54  Alıntı
2009 yamışşsınız bu konuyu artık profesyonel olmuşsunuzdur diye tahmin ediyorum.
Girişim başarının imzasıdır...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Reklam
kskliberkay
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
24/10/2012 :  00:54:24  Alıntı
bi gösterinizde kiremitlerden bahsetsin palyaço bahsederken görsel olarak 3 tane kiremit bulundursun anlatırken kiremitlerin gerçek olduğunu göstercek hareketler yapsın birbirine vurma gibi. Can alıcı nokta 4. kiremit ( bu kiremit şeklinde kesilmiş kiremit rengine yakın bir sünger olacak.) sunumun onunda yere koydugu kiremitlerden sünger olanı alıp izleyenlerin üzerine fırlatsın ve kahkahayı izleyin
streç saralım

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.97 saniye.
05:16:16, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım