Ne Dükkanı Açmalıyım (yardım) ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne Dükkanı Açmalıyım (yardım) ?


vpg444
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/02/2021 :  11:28:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar çarşı merkezde kendimize ait 2 katlı dükkanımız vardır. giriş 50 metre kare üst kat 50 metre kare. yaya trafiği güzel durumda.
hemen yanında yaklaşık 500 araçlık bi otopark bulunmakta
dükkan çevresinde fırın, ekran tamircisi ,emlakçı, çiğ köfte ve tatlı, ayakkabıcı ve giyim, kebab ve yemek, bilgisayarcı vardır.
siz ne düşünürdünüz fikrileriniz önemlidir. Telefoncu (turkcell,vodafone) tarzında bir yer olur mu sizce ? daha önce bu işerle uğraşmış arkadaşların tecrüblerini dinlemek isterim.

Yerleşim : Türkiye / Aksaray
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

0.94 saniye.
04:39:38, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım