Plastik Enjeksiyon, Kangal Ve Sondaj Kılıf Boru - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Plastik Enjeksiyon, Kangal Ve Sondaj Kılıf Boru


IraArel
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/01/2021 :  00:27:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selam arkadaşlar.
Başlıkta belirttiğim ürünleri üretmek istiyorum.
İlk etapta pazarlama sıkıntım olmayacak, hali hazırda kendimiz satıyoruz.

Bu iş kolay mıdır?
Kar marjı nedir?
Hangi makinalar ve teknik elemanlar lazım?
Mesela enjeksiyon makinası ısıtmasında çok fazla enerji sarfiyatı olacağı için bu makinalar çalıştı mı gece gündüz üretim yapmak mı gerekli?

Bilgili olan arkadaşlar bu konularda yardımcı olabilir mi? (İşi bilmiyorsan başlama diyecek arkadaşlar için, işi bilsem bilgi almaya çalışmam zaten.)

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Mühendis
umityesil
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
11/01/2021 :  14:29:40  Alıntı
Bence öncelikle ürünlerin kalıplarını yaptırıp fason enjeksiyon baskı yapan kobilerde ürettirip satış yapabilirsiniz. Yeterli sayılara ulaştığınızda üretim makinası almayı düşünmek daha mantıklı olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
IraArel
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
19/01/2021 :  22:08:15  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - umityesil
Bence öncelikle ürünlerin kalıplarını yaptırıp fason enjeksiyon baskı yapan kobilerde ürettirip satış yapabilirsiniz. Yeterli sayılara ulaştığınızda üretim makinası almayı düşünmek daha mantıklı olabilir.

Mantıklı yorumunuz için teşekkür ederim. Bir araştırayım.

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Mühendis
egemavi
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
27/01/2021 :  11:34:18  Alıntı


Merhaba,

Arkadasım ben otomotıv sektorunde ( renault ford toyota fıat honda ) gıbı fırmalara plastık parca imalatı yapan ( plastık enjeksıyon üretimi ) kalite ve üretım alanlarında yönetıcı olarak 23 yıl gorev aldım.Size her konuda yardımcı olabılırım.05336222287

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama

2.47 saniye.
03:23:49, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım