Bayan Kiyafet, Avrupaya Satis - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Kiyafet, Avrupaya Satis


Sign0r3
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/12/2020 :  16:27:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaslar,

ben Viyanada yasiyorum ve Bayan Kiyafet dükkani acmayi düsünüyorum. Mali Türkiyeden getirip, burada satmayi planliyorum bu isi yapan bircok kisi var burda.

Benim düsüncem Bayan Kiyafeti (Abiye, Cocktail Kiyafet, Tshirt, Pantolon vs), tabi daha düsünce asamasindayim. O yüzden Toptancilari felan gezmedim internetden bir kac site de Fiyatlara baktim ve bu isi yapanlardan Bilgi almak istiyorum.

Her Toptancinin Avrupaya Kargosu varmi?

Kargo ücreti nekadar tutar, kac günde gelir?

Hem Türkiyede vergi hem burda Vergimi vermem gerekir gümrük vs?

Ilk dükkani acacagim zaman (70-100m2) nekadar mal almam gerekir, mesela 50 cesit diyelim hepsinden 2 ser seri mi?

Bilgisi olan yardimci ola bilirse sevinirim.
Iyi günler

Yerleşim : Avusturya / Viyana  |  Meslek : Esnaf

1.02 saniye.
13:59:36, 23 Ocak 2021, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım