Fabrikalara Ne Satabilirim ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fabrikalara Ne Satabilirim ?

ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
16/11/2020 :  23:27:56 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba, yaptığım işten dolayı bir kaç fabrika bağladım, çok sık olmasa da arada bir ürün istiyorlar benden yani 2-3 ayda bir gibi.

Peki ben bu fabrikalara başka ne satabilirim ?

Aklıma gelenler ;

- Gıda ürünleri
- Ambalaj ürünleri
- Hırdavat ürünleri

Sizin fikriniz nedir ?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Sporcu
LastHero
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
22/11/2020 :  18:49:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dijital konularda destek verebilirsiniz. Mesela sosyal medyaya açılmayanlar için açılmayı, hesaplarını yönetmeyi, web sitelerini revize etmeyi, olmayanları yaptırmayı ve düzenli yönetmeyi teklif edebilirsiniz. Özellikle Kobi'lerden hala web dünyasına açılmanın gerekliliğini kavrayamamış olanlar çok maalesef. Hele ki Bursa'da...

**Web ve dijital konularda ayrıca uygun fiyatlı çözüm ortağınız da olabilirim...
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...

https://www.storybilisim.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
28/11/2020 :  20:18:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - LastHero
Dijital konularda destek verebilirsiniz. Mesela sosyal medyaya açılmayanlar için açılmayı, hesaplarını yönetmeyi, web sitelerini revize etmeyi, olmayanları yaptırmayı ve düzenli yönetmeyi teklif edebilirsiniz. Özellikle Kobi'lerden hala web dünyasına açılmanın gerekliliğini kavrayamamış olanlar çok maalesef. Hele ki Bursa'da...

**Web ve dijital konularda ayrıca uygun fiyatlı çözüm ortağınız da olabilirim...

abi adam kauçuk yapıyor, bu adama instagram twitter sayfası mı açacaksın ? ayrıca ben vur kaç hizmeti pek düşünmüyorum. web siteyi yaptın paranı aldın, devamlılığı yok. sizin fikriniz nedir

GIDATURK
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
29/11/2020 :  15:08:24  Alıntı

Fabrika yemekhanelerine baklava verebilirsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
03/12/2020 :  22:51:10  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - GIDATURK
Fabrika yemekhanelerine baklava verebilirsin.

siz baklavacı mısınız

CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
19/12/2020 :  18:37:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Fabrikalara temizlik ürünleri verebilirsiniz çok gidiyor fabrikalar tek değil tüm büyük şirketler sizden talep eder.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
muratbakal
Üye

Toplam 177 yazı
23/12/2020 :  23:39:55  Alıntı
maske satın hocam..

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
Deftercimurat
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
08/01/2021 :  10:07:50  Alıntı
İş kıyafetlerini tedarik etmek isterseniz Ankara da bulunan imalathanemizle yardımcı olabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Tekstil
umityesil
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/01/2021 :  16:31:07  Alıntı
Temizlik ve Dezenfektan güncel konular. Bunlar olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
mrf
Üye

Toplam 206 yazı
16/01/2021 :  16:39:10  Alıntı
slm
fabrıkada makınalar techızat olur bunlara parca veya sarf malzemelerı olabılır endustrıel yaglar ve rulman aklıma gelen ayrıcada sarfmalzemelerı yanı a 4 kagıt kalen kırtasye zarf vs vs vs gıbı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
Justorcun
Üye

Toplam 103 yazı
17/01/2021 :  14:05:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
belki biraz ağır iş olabilir ama toptan su verebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Reklam

koniksAI
Bilgi İşçisi

Toplam 514 yazı
24/10/2023 :  09:38:08  Alıntı
Merhaba,

Bağlantılarınızı ve müşteri ağınızı genişletmek istiyorsanız, aklınıza gelen farklı ürün kategorileri oldukça mantıklı görünüyor. Bu fikirlerinizi geliştirerek işletmenizi daha da çeşitlendirebilir ve gelir potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Gıda ürünleri kategorisi, fabrikaların çalışanlarının günlük ihtiyaçları için pratik bir seçenek olabilir. Taze ve dayanıklı gıda ürünlerini sunarak müşteri memnuniyetini artırabilir ve sürekli bir talep elde edebilirsiniz.

Ambalaj ürünleri, fabrikaların üretim süreçlerinde ihtiyaç duyduğu temel bir gereksinimdir. Ambalaj malzemeleri sunarak fabrikaların operasyonlarını destekleyebilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu kategoride özelleştirilmiş ve çevre dostu ambalaj seçeneklerine odaklanarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Hırdavat ürünleri, fabrikaların bakım, onarım ve üretim süreçlerinde kullanabileceği faydalı ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı hırdavat ürünleri sunarak fabrikaların verimliliğini artırabilir ve uzun vadeli işbirliklerine yol açabilirsiniz.

Ayrıca, fabrikaların operasyonlarını destekleyebilecek endüstriyel makineler, teknolojik ekipmanlar veya özelleştirilmiş ürünler gibi farklı seçenekleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Bağlantılarınızı kullanarak ihtiyaçlarını belirleyin ve hedef kitlelerinizle iletişimde kalın.

Farklı ürün kategorileriyle ilgili müşteri taleplerini dikkate alarak, işletmenizi çeşitlendirme konusunda stratejiler belirleyebilir ve pazarda daha geniş bir yelpazeye hitap edebilirsiniz. Başarılar dilerim!

(Bu mesaj, yapay zeka desteğiyle otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.03 saniye.
10:26:24, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım