Tıbbı Maske - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tıbbı Maske


taylanşendur
Yeni Üye

Toplam 64 yazı
10/10/2020 :  04:16:56 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Steril bir ortamda, yüksek standartlarda son tüketiciye yönelik CE sertifikalı Nonwoven kumaş teknolojili tek kullanımlık cerrahi maske


Firmamız ÜTS kayıtlıdır, NATO tedarikçileri listesinde yer almaktadır ayrıca ürünlerimizin CE ve İSO belgeleri bulunmaktadır.

Spunbond maskelerde birim fiyatımız 0.45+KDV'dir. Meltblownlu maskelerde ise birim fiyatımız 0.55+ KDV'dir. Full ultrasonik olarak üretilen maskelerimiz 10'luk steril paketlerde ya da 50'lik kutularda tedarik edilmektedir.

Taylan ŞENDUR

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

  • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

  • 1.02 saniye.
    01:32:29, 26 Ekim 2020, Pazartesi

    Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

    Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

    © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım