İş Fikri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Fikri


crazy__purlin
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/10/2020 :  04:19:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar 150000 bütçe ile ne gibi bir işe girebilirim... Fikirleriniz benım için degerlı.. Tesekkurler
berkcan

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Otomotiv
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
24/01/2021 :  02:32:18  Alıntı
Üretici firmadan kahve al, kuruyemiş ve marketlere toptan sat. temiz iş
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
lacivertmurat
Üye

Toplam 150 yazı
25/01/2021 :  17:13:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - giyotin
Üretici firmadan kahve al, kuruyemiş ve marketlere toptan sat. temiz iş


bu işi yapıyormusunuz ?
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
tablom
Üye

Toplam 517 yazı
26/01/2021 :  09:43:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Dost acı söyler tadında bir şey söylemek isterim;
Amacım olumsuzluk aşılamak değil gerçekçi olmak ve size farklı bir bakış açısı kazandırabilmek.
Eğer bir yeteneğiniz veya uzmanı olduğunuz bir mesleğiniz. Kendinize ait bir planınız, kafanıza yatan ve üzerine en azından orta vadeli kendi hayalinizde de olsa yaptığınız bir planınız yoksa. Başkasının aklı ile 10.000.000 sermaye ile de bir işe girseniz başarılı olma şansınız %5'i geçmez.

Buradan, çevrenizde veya akrabalarınızdan alacağınız tüm fikirler hep o fikri verenlerin ya kendi kafalarındaki iş planıdır. Ya uzmanı oldukları veya hayranı oldukları birilerinin yaptığı iştir veya kendi hayal ve becerilerindeki iştir. Bir kısmı da kendi yaptığı işe pazar veya sermaye yaratmak için size bunları önerir.
Başarısız olduğunuzda bu insanların hiçbiri yanınızda olmayacak, yarım yamalak bilgi ve fikirleri ile size destek de veremeyecekler.
Oysa kendi uzmanlık alanınız ile ilgili bir şeyler yaparsanız başarısızlık hallerinde kendi tecrübeleriniz ile bir çıkış yolu açabilirsiniz kendinize.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
4Simsek
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
26/01/2021 :  15:17:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
E-ticaret sektörüne girebilirsiniz ancak geçmişte ürün satma tecrübeniz varsa, toptancı yerine direkt üreticilere ulaşabilecekseniz girin. Aksi taktirde çok fazla kar edemeyeceksiniz. Vergiler, toptancının kar payı, kargolama giderleri kardan ciddi oranda düşüş sağlayacaktır. E-Ticaret hakkında temel düzeyde, satış hakkında üst düzey bilgi sahibi olmanız ve satacağınız ürünü çok iyi tanımanız yeterli olacaktır. E-Ticarette neden temel düzey bilgi istiyorum? Çünkü bu işte bir danışman olmadan başarılı olmak mümkün değildir. Bir ya da birden fazla ajansla çalışmanız gerekecek ancak temel düzeyde bilgi seviyeniz varsa, hangi işte kimi çalıştırmanız gerektiğini bilirsiniz.
E-Ticarette pek çok farklı metod vardır. Sizin gibi düşük bir bütçe ile e-ticarete giren kişilere niş ürünler ve yan ürünler tavsiye ediyorum. Örneğin bebek bezi satıyor olabilirsiniz. Peki bebek bezi alan kişiler ne gibi farklı ürünlere ihtiyaç duyarlar? Bebek tuvaleti, biberon, emzik vs. gibi ürün yelpazesi genişletilebilir. Bu çalışmayı ben defalarca danışmanlık verdiğim kişilere uyguladım. Düzgün reklam kampanyaları ve seo çalışması ile desteklenmiş bir e-ticaret işletmesi kesinlikle kazandırır. Tabi tek problem bilgisayar artık bir organınıza dönüşecek, sürekli kargolar ve müşteri takibi ile ilgilenilecek, tatil gününüz ve izin gününüz olmayacak. E-Ticaret'in en büyük eksisi siz çalışmazsanız kimse sizin işiniz için çalışmayacaktır. Özel sektörde olduğu gibi...
İnstagram butik ve e-ticaret danışmanılığı.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Reklam
egemavi
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
27/01/2021 :  12:50:59  Alıntı
Merhaba,

Benim yapmak ıstedıgım iş seklını yazmıssınız,bende şuanda tren yol hepsi burada gıbı sıtelerde stoklu üretimi olan belgeli ve fıyat aralıgı uygun olan satabılecegım, üreticiden ürünler arıyorum.Yardımcı olabılırsenız gorusebılırız.0 533 6222287

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
lacivertmurat
Üye

Toplam 150 yazı
27/01/2021 :  21:16:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
BENDE AYNI ŞEKİLDE ÜRÜN ARIYORUM

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - egemavi
Merhaba,

Benim yapmak ıstedıgım iş seklını yazmıssınız,bende şuanda tren yol hepsi burada gıbı sıtelerde stoklu üretimi olan belgeli ve fıyat aralıgı uygun olan satabılecegım, üreticiden ürünler arıyorum.Yardımcı olabılırsenız gorusebılırız.0 533 6222287
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

4.23 saniye.
17:48:45, 8 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım