Hazır Ofisimiz Var. Ne Yapılabilir??? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hazır Ofisimiz Var. Ne Yapılabilir???


Gencay007
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
27/09/2020 :  17:42:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar.Ben Antalya'da yaşıyorum.ve Ailemin işlek olmayan fakat anayol üzerinde katta bir ofisi var.ben normal olarak sigortalı çalışıyorum.Mevcut pandemiden dolayı ofis boş duruyor.Ben bu boş ofiste ne gibi bir iş yapabilirim.her türlü fikire açığım.Herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
LastHero
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
22/11/2020 :  19:06:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Freelancer çalışanlarla iletişim kurum uygun fiyata kiralayabilirsin. (Mesela freelance çalışan web işleri yapanlara, tasarımcılara vs. Bu arkadaşlar işleri büyütüp 3-4 kişi olunca genelde ofis kiralamak ve daha görünür çalışmak isterler homeoffice'den ziyade))
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...
__________
Mobil Uyumlu Web Sitesi, Mobil Uygulama,
E-Ticaret Sitesi , Anketler, Özgün Makale / İçerik ve Daha Bir Çok Uygulama Profesyonel Yazılım Ekibiyle Yapılır.

https://www.storybilisim.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
fennimuhasebeci

Yeni Üye

Toplam 17 yazı
07/02/2021 :  00:15:24  Alıntı
Danışmanlık yapabilirsin şubemiz olabilirsin
İntihar edecek olsam arkamdakilere son sözüm ilk ölüşüm değil olurdu

Yerleşim : Türkiye / Osmaniye  |  Meslek : Muhasebe

2.08 saniye.
05:02:05, 2 Mart 2021, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım