Mobil Oyun Projesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Mobil Oyun Projesi


Gırnatacı
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
01/09/2020 :  01:21:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar mobil oyun projem var düzenli gelir getirecek fakat oyun fabrikası geri dönüş yapmadı bende ortak arıyorum.

Denk geldiğim ortaklar projeyi söyle bakam deyip kaybolma peşinde işin sürecini yönetmezsem kazanamayız. Ne yapmamı önerirsiniz?
asdad

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
LastHero
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
22/11/2020 :  19:09:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
https://www.mobilecanyon.com/
Belki biliyorsundur ama mobil Kanyon'u incelemeni öneririm. Kimseye muhtaç kalmazsın ;)
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...
__________
Mobil Uyumlu Web Sitesi, Mobil Uygulama,
E-Ticaret Sitesi , Anketler, Özgün Makale / İçerik ve Daha Bir Çok Uygulama Profesyonel Yazılım Ekibiyle Yapılır.

https://www.storybilisim.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
herculess74
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
02/01/2021 :  17:27:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Gırnatacı
Merhaba arkadaşlar mobil oyun projem var düzenli gelir getirecek fakat oyun fabrikası geri dönüş yapmadı bende ortak arıyorum.

Denk geldiğim ortaklar projeyi söyle bakam deyip kaybolma peşinde işin sürecini yönetmezsem kazanamayız. Ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşım ben yeni bir yazılım şirketi kurmak için arayış içersindeyim istanbulda bir home ofis kurup fikri olan kişilerle çalışacağım kısmet olursa siz nerde ikamet ediyorsunuz?
www.golsesi.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

2.09 saniye.
03:21:08, 22 Nisan 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım